از باکس‌آرت عنوان Resident Evil 2 رونمایی شد

توسط محمد کرماجانی در ۳۱ تیر ۱۳۹۷ , ۱۱:۱۰

شرکت Capcom اطلاعاتی را از عنوان Resident Evil 2 به اشتراک گذاشته است که شامل شخصیت Claire Redfield، باکس‌آرت و نسخه کالکتور آن می‌شود. با دنیای بازی همراه باشید.

امروز در پنلی در Comic-Con در شهر سن دیگو، شرکت Capcom اطلاعات جذابی را از عنوان در حال بازسازی Resident Evil 2 با طرفداران به اشتراک گذاشت. ما آرت‌ورک‌های زیادی را از هردو شخصیت Leon و Claire مشاهده می‌کنیم. به طرز جالبی هر دو شخصیت و لباس‌هایشان برای نسخه Remake دوباره طراحی شده‌اند البته با تشکر از تکنیک photogrammetry (احتمالا این تکنیک استفاده زیادی در Devil May Cry 5 نیز خواهد داشت).

تیم قصد داشته به Leon ظاهری جوان‌تر بدهد و مشخص شود که اولین روز کاری خود را می‌گذراند. برای Claire نیز آنها نمادین‌ترین صحنه نسخه اصلی را برای او انتخاب کرده‌اند یعنی ورود او به شهر Raccoon city با موتور معروفش. به لطف RE Engine آنها موفق شده‌اند فضای مه آلود و تاریک Raccoon city را به همراه زامبی‌های معروف بازسازی کنند.

باکس‌آرت رسمی بازی که امروز از آن رونمایی شد، Leon و Claire را در کنار هم، تاریکی و رمزآلود بودن، زامبی‌ها، خون، اداره پلیس را با اشاره به نوین بودن این عنوان در عین اینکه نوستالژی است، نشان می‌دهد.

نسخه استاندارد بازی به تنهایی $۵۹.۹۹ قیمت دارد درحالیکه نسخه Deluxe Edition برچسب  $۶۹.۹۹ داشته و شامل موارد:

  • Leon Costume: “Arklay Sheriff”
  • Leon Costume: “Noir”
  • Claire Costume: “Military”
  • Claire Costume: “Noir”
  • Claire Costume: “Elza Walker”
  • Deluxe Weapon: “Samurai Edge – Albert Model”
  • “Original Version” Soundtrack Swap

همچنین نسخه کالکتور بازی نیز که فقط از طریق GameStop و EBGames قابل خرید است و فقط برای PS4 و Xbox One عرضه می‌شود نیز امروز رونمایی شد. قیمت این ادیشن، ۱۹۹.۹۹$ خواهد بود. عنوان Resident Evil 2 در تاریخ ۱۵ دی (۲۵ ژانویه) برای PS4، Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: