0 نظر

تاریخ انتشار نسخه پلی‌اسیتشن ۴ بازی Brawlout اعلام شد

توسط در4 ماه پیش
 

بازی Brawlout عنوانی در سبک مبارزه‌ای از استودیو مستقل «اَنگری مُب» است که هماکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس است. حال، این عنوان به‌زودی برای پلی‌استیشن ۴ نیز عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو «انگری مُب» به‌صورت رسمی اعلام کرد بازی Brawlout در تاریخ سه شنبه، ۳۰ مرداد برای پلی‌استیشن ۴ با قیمت ۱۹.۹۹ دلار منتشر می‌شود. علاوه بر این، کسانی که این نسخه را قبل انتشار پیش‌خرید کنند می‌توانند این عنوان را با قیمت ۱۷.۹۹ دلار خریداری کنند. پاداش‌هایی که برای نسخه پیش‌خرید درنظر گرفته شده شامل یک تصویر پس‌زمینه پویا با دو شخصیت اصلی بازی و دو پوسته برای شخصیت‌ها است.

در کنار اعلام تاریخ انتشار نسخه پلی‌استیشن، سازنده دو شخصیت مهمان «یووکا» و «لی‌لی» از عنوان سکوبازی Yooka-Laylee را نیز برای بازی Brawlout را تایید کرد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Brawlout هم‌اکنون برای پلتفرم‌های نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. نسخه پلی‌استیشن ۴ نیز در تاریخ ۳۰ مرداد عرضه خواهد شد و هم‌چنین نسخه اکس‌باکس وان در برنامه سازنده قرار دارد که احتمالا تا اواخر سال جاری منتشر می‌شود.

مطلب مشابه ◄  شایعه: عنوان Destiny 3 در دست توسعه قرار دارد؛ عناصر RPG زیادی در بازی خواهند بود
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر