Bethesda بعید است دیگر با یک استودیو خارج از مجموعه خود کار کند

شرکت «بتسدا» بعید است در آینده با یک استودیو خارج از مجموعه خود کار کند

توسط کسری نیاول در ۳۰ تیر ۱۳۹۷ , ۰۹:۰۰

در سال ۲۰۱۰ شرکت بازی‌سازی «بتسدا»، بازی Fallout: New Vegas که ادامه‌ای برای مجموعه بازی‌های «فال‌آوت» (Fallout) و بیشتر توسط استودیو «اُبسیدین» توسعه پیدا کرده بود را به بازار عرضه کرد. استودیو بتسدا پیش از این بر روی بازی «فال‎‌آوت ۳» (Fallout 3 ) کار کرده بود و پس از آن، این شرکت دیگر با یک توسعه دهنده خارج از شرکت خود کار نکرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«تاد هاوارد»، طراح بازی‌های این شرکت نیز بر این عقیده است که که بتسدا دیگر با یک استودیو خارجی همکاری نخواهد کرد. او در مصاحبه‌ای که اخیراً با روزنامه گاردین داشته به عدم همکاری آتی این شرکت با استودیوهای خارجی اشاره کرد و گفت:

من نمی‌گویم هیچ وقت همکاری نخواهیم داشت، اما در حال حاضر شرکت ما خیلی بزرگ است و همیشه بهتر است که کارها درون خود شرکت انجام شوند. همکاری با سایرین بسیار بعید است اما هیچ وقت نمی‌توانم بگویم هرگز این کار انجام نمی‌شود. به نظر من تیم اُبسیدین کار فوق‌العاده‌ای انجام دادند.

همانطور که هاوارد گفت، اندازه شرکت بتسدا در یک دهه پیش بسیار کوچکتر از اندازه فعلی این کمپانی بود. اخیراً، این شرکت سه شعبه مختلف در راکویل، آستین و مونترال دارد و در حال حاضر ۴۰۰ کارمند در این شرکت کار می‌کنند. این اندازه شرکت است که به بتسدا این توانایی را داده تا از بازی‌های مختلفی نظیر Starfield ، The Elder Scrolls VI ، Fallout 76 و The Elder Scrolls: Blades در نمایشگاه E3 ماه پیش رونمایی کند.

اگرچه بسیاری از طرفداران در سال‌های اخیر مصرانه از بتسدا تقاضا کرده‌اند که با سایر استودیوها همکاری داشته باشد، اما این اتفاق در حال حاضر بعید به نظر می‌رسد. این شرکت ثابت کرده است که اگر باید منتظر بازی مانند Fallout 76 باشیم، چرا که خود تیم این شرکت بر روی آن کار خواهد کرد. تیمی که عمیقاً با ویژگی‌ها و مشخصات این بازی آشنا است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید