آپدیت‌های هفتگی جدیدی برای بازی No Man’s Sky در راه است

توسط سهیل حسینی در ۳۰ تیر ۱۳۹۷ , ۱۱:۳۰

بازی No Man’s Sky میزبان محتوای بزرگ و قابل‌توجهی در ماه جاری خواهد بود. البته، این تنها به‌روزرسانی نخواهد بود که برای این عنوان عرضه می‌شود و سازنده اعلام کرده برای هر هفته قرار است چالش و محتواهای جدیدی را آماده کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طی مصاحبه‌ای که وب‌سایت IGN با خالق بازی No Man’s Sky یعنی «شان مورای» انجام داد، اعلام شد که پس انتشار آپدیت بزرگی که به‌زودی عرضه می‌شود، قرار است در هر هفته محتوای اضافه‌ای نیز برای بازی عرضه شود. در ادامه، به صحبت‌ «مورای» درمورد محتوای موردنظر توجه می‌کنیم:

نه لوت باکسی، نه سیستم پرداخت درون برنامه‌ای، این محتوا ۱۰۰ درصد رایگان است.

اولین آپدیت هفتگی بازی No Man’s Sky در تاریخ سه شنبه، ۲ مرداد برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. استودیو Hello Games اعلام نکرد که قرار است چه نوع ماموریت و چالش‌هایی برای بازیکنان ارائه شود. اما، طبق گزارشی که IGN منتشر کرده، این محتوا بیشتر بر روی اکتشافات تمرکز خواهد داشت. هم‌چنین، بازیکنانی که در ماموریت و چالش‌ها شرکت کند، اقلام و پاداش‌هایی دریافت خواهند کرد.

در آپدیت بزرگی که قرار است برای بازی No Man’s Sky منتشر شود، تعدادی از ویژگی‌های درخواست شده کاربران را به این عنوان اضافه می‌کند که بزرگ‌ترین قسمت آن، اضافه شدن بخش چندنفره است و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا بازیکنان یک تیم کوچک از دوستان یا اعضای تصادفی را تشکیل داده تا جهان را با کمک یک‌دیگر بررسی کنند. علاوه بر این، آپدیت مذکور حالت سوم شخص، بهبود در گیم‌پلی و جرئیات بصری را فراهم خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: