نسخه ریمستر بازی The Elder Scrolls III: Morrowind هیچ‌گاه تولید نخواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۲۹ تیر ۱۳۹۷ , ۱۵:۳۰

سال‌های زیادی است که طرفداران شرکت «بتسدا» خواستار بازسازی عناوین گذشته این استودیو هستند. از مهم‌ترین این عنوان‌ها می‌توان به Fallout 1, Fallout 3 و بازی The Elder Scrolls III: Morrowind اشاره کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طی مصاحبه‌ای که گاردین با «تاد هاووراد» انجام داد، صحبت‌های راجب ارائه نسخه ریمستر از عناوین گذاشته شد و اشاره داشت. در ادامه به بخشی از صحبت‌های او نگاه می‌کنیم:

ما برخی کارها را برای بازسازی بازی Skyrim انجام دادیم، اما از نظر بصری به نسخه پایه نزدیک بود. اما برای چیزی شبیه به Morrowind، ترجیح می‌دهم آن را بازسازی نکنم.

«هاووارد» درمورد کار شرکت‌های ارائه‌دهنده کنسول نظیر سونی، مایکروسافت و نینتندو تقدیر کرد و اشاره داشت که آن‌ها کار بزرگی انجام می‌دهند که موجب می‌شود بازی‌های قدیمی نیز در دسترس کاربران باشد.

من خوشحالم که شما می‌توانید بازی The Elder Scrolls III: Morrowind را از طریق سرویس برگردان جانبی کنسول اکس‌باکس وان بازی کنید. من واقعا خرسند هستم که مایکروسافت، سونی، نینتندو و حتی دیگر شرکت‌ها که باعث می‌شوند دسترسی به بازی‌های قدیمی در این زمان برای مردم ساده‌تر باشد.

او در ادامه درمورد بازیThe Elder Scrolls III: Morrowind  افزود:

من ترجیح می‌دهم شما بازی Morrowind را همان‌طور که هست بازی کنید… من فکر می‌کنم این قدیمی بودن بخشی از هویت آن است.

هاووارد هم‌چنین به برنامه‌های پخش زنده بازی‌ها اشاره داشت و ابراز امیدواری کرد با کمک این سرویس بتوان دسترسی به عناوین قدیمی را ساده‌تر کرد. در پایان لازم به ذکر است، اگر از کاربران کنسول اکس‌باکس وان هستید و دیسک بازی The Elder Scrolls III: Morrowind را هم در اختیار داشته باشید، می‌توانید از طریق سرویس برگردان جانبی به تجربه این عنوان بپردازید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: