تعداد کارمندان استودیو «گوریلا گیمز» افزایش پیدا کرد

توسط سهیل حسینی در ۲۹ تیر ۱۳۹۷ , ۱۳:۴۵

استودیو بازی‌سازی «گوریلا گیمز» که عنوان تحسین‌شده Horizon Zero Dawn را اوایل سال گذشته منتشر کرده بود و توانست از لحاظ تجاری و میزان رضایت کاربران عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد. حال، این استودیو اقداماتی را انجام می‌دهد که روی عناوین آینده این شرکت قطعا اثر خواهد گذاشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در گزارش جدیدی که Het Parool منتشر کرد، استودیو گوریلا گیمز به یک ساختمان ۵ طبقه‌ای با مساحت ۷۳۰۰ متر مربع نقل‌مکان کرده است. این شرکت از اوایل سال آینده کار خود را در این دفتر آغاز می‌کند و هدف آن‌ها از این کار جذب کارمندان بیشتر و افزایش فضای کاری است.

در حال حاضر، استودیو گوریلا با ۲۵۰ کارمند دائمی استخدامی مشغول فعالیت است. حال، آن‌ها امیدوار هستند تا بتوانند این میزان را افزایش داده و به عدد ۴۰۰ کارمند برسند. در همین راستا، مدیرعامل شرکت گوریلا گیمز، آقای «هرمن هالست» درمورد این اتفاق گفت:

بعد از توسعه Horizon Zero Dawn ما در حال سرعت بخشیدن به کار هستم و بهترین افراد با استعداد قرار است به استودیوی ما بیایند. در ماه گذشته ما ۹ نفر را استخدام کردیم، اما هم‌چنان به فضای بیشتری برای حرکت‌های آینده استودیو نیاز خواهیم داشت.

هاست در ادامه گفت با استفاده از فضای جدید و افزایش کارمندان، او امیدوار است تا بتواند به شکل چشم‌گیری مراحل توسعه بازی‌هایشان را کاهش دهد:

ما برای توسعه بازی Horizon به مدت ۶.۵ سال کار کردیم. ما قصد داریم بازی‌های خود را طی دو یا سه سال عرضه کنیم که هر دو عنوان بر اساس بازی‌های موجود (اشاره به ساخت دنباله عناوین) شرکت خواهد بود.

با افزایش کارکنان و نهایی‌سازی موتور گوریلا بعد از Horizon Zero Dawn، هدف ارائه و انتشار بازی‌های بیشتر که باید برای استودیو قابل دستیابی باشد. در حال حاضر ما نمی‌دانیم که این شرکت بر روی چه عنوانی کار می‌کند، اما می‌تواند دنباله‌ای بر بازی Horizon Zero Dawn باشد و این افزایش ظرفیت کارمندان نشان می‌دهد که زودتر از آن‌چه انتظارش را داریم باید منتظر رونمایی از پروژه بعدی این استودیو باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: