Splitgate: Arena Warfare 1047 Games Halo و Portal Wormhole Wars

تغییر نام بازی Wormhole Wars به Splitgate: Arena Warfare

توسط تمنا افلاکی در ۲۹ تیر ۱۳۹۷ , ۰۸:۴۰

بازی شوتر اول شخص Wormhole Wars که در واقع ترکیبی از Halo و Portal است به نام Splitgate: Arena Warfare تغییر پیدا کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

اوایل امسال در PAX East، متوجه نسخه‌ی آلفا بازی Wormhole Wars شدیم; یک بازی شوتر اول شخص چند نفره که عناصر دو بازی Halo و Portal را با هم ترکیب کرده است.

۱۰۴۷ Games اعلام کرد که نام Wormhole Wars دیگر وجود ندارد و نام بازی به Splitgate: Arena Warfare تغییر پیدا کرده است. ۱۰۴۷ Games یک تریلر جدید برای جشن گرفتن این تغییر نام منتشر کرد.

این ویدیو جدید شامل ۹۰ ثانیه از گیم‌پلی بازی است که نشان می‌دهد چطور ترکیب Halo و Portal کار می‌کند. شبیه به بازی portal شما می‌توانید در وسایل موجود در محیط اطراف خود سوراخ ایجاد کنید تا سریع‌تر به نقاط مختلف نقشه بروید و یا اینکه از دست دشمنان خلاص شوید.

هم‌چنین می‌توانید از شتاب انتهایی پرتاب‌ها استفاده کنید تا سریع‌تر به پورتال‌های دیگر پرتاب شوید. این گیم‌پلی چند نفره و شوتر اول شخص یک گیم‌پلی کاملا منحصر به فرد است که جای دیگری مشاهده نخواهید کرد.

این ویدیو از Splitgate: Arena Warfare را می‌توانید در انتهای این خبر مشاهده کنید. اگر می‌خواهید این بازی را تجربه کنید می‌توانید از طریق the game`s Discord برای نسخه آلفا ثبت نام کنید که در حال حاضر فقط بر روی رایانه‌‌های شخصی قابل اجرا است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: