Hotfix جدیدی برای بازی Call of Duty: WWII منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۲۸ تیر ۱۳۹۷ , ۲۱:۴۰

استودیو اسلج‌همر گیمز ساعاتی پیش Hotfix جدیدی برای بازی Call of Duty: WWII منتشر کرد که تعدای از بزرگترین باگ‌های آن را برطرف می‌کند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) عملکرد بسیار خوبی در پشتیبانی از بازی Call of Duty: WWII انجام داده و سعی داشته تا همواره با عرضه آپدیت‌های متنوع، بازی را تازه، بالانس شده و از همه مهمتر، عاری از باگ‌ها و مشکلات مختلف نگه دارد. در همین راستا و در جدیدترین اخبار بازی، این استودیو Hotfix برای عنوان تیراندازی جنگ جهانی دوم خود منتشر کرده است که اگرچه کار زیادی انجام نمی‌دهد اما تعدادی از مهمترین و بدترین باگ‌های بازی را برطرف می‌کند. در بخش چندنفره، این بروزرسانی دوم باگ مختلف را برطرف می‌کند؛ یکی از این باگ‌ها باعث می‌شد تا ستاره سبزی که خبر از یک آیتم جدید به بازیکنان را می‌داد، از صفجه بازی پاک نشود و دیگری مربوط به بخش Weekly Order می‌شد.

در بخش Nazi Zombie نیز این بروزرسانی باگی که باعث می‌شد تعدادی از زامبی در قسمت Across the Depths نقشه The Tortured Path گیر کنند، را برطرف می‌کند. در این میان، تعدادی باگ‌ها و مشکلات کوچک‌تری نیز وجود داشتند که توسط Hotfix جدید برطرف شده‌اند. بازی Call of Duty: WWII در ماه نوامبر سال گذشته میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: