بازی The Witness احتمالا برای نینتندو سوئیچ عرضه نخواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۲۸ تیر ۱۳۹۷ , ۱۹:۳۰

به‌نظر می‌رسد بازی The Witness قرار نیست برای کنسول سوئیچ عرضه شود. طبق مصاحبه‌ای که کارگردان این عنوان، آقای «جاناتان بلو» با وب‌سایت یوروگیمر انجام داده، مشخص شد تیم سازنده در حال حاضر برنامه‌ای برای پورت این نسخه درنظر ندارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

البته، این مورد به آن معنا نیست که این اتفاق هیچ‌گاه روی ندهد، بلکه اگر روزی هم فرصت چنین کاری پیش بیاید پروژه به یک استودیو دیگر داده خواهد شد، چرا که تیم اصلی هم‌اکنون مشغول کار است. در ادامه به صحبت سازنده توجه می‌کنیم:

من نمی‌گویم هرگز این اتفاق نمی‌افتد، اما ما برای مدت طولانی بر روی این بازی کار می‌کردیم. ما می‌توانیم پورت‌های بیشتری انجام دهیم، اما من احساس کردم تیم یک استراحت نیاز دارد و سپس روی چیز جدید کار کند.

او در ادامه افزود:

ما در حا حاضر بر روی پروژه‌های جدید کار می‌کنیم. ما حقیقتا بر روی پورت بازی The Witness کار نمی‌کنیم، اما این امر می‌تواند تغییر کند. چیزهایی می‌تواند به وقوع بپیوندد، ولی در حال حاضر هیچ کاری در این زمینه انجام نمی‌دهیم.

بازی The Witness ابتدا در ژانویه ۲۰۱۶ برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شد و پس از مدتی نیز برای کاربران اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. نسخه iOS هم در سال ۲۰۱۷ عرضه شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: