اطلاعات جالبی از بازی Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۲۸ تیر ۱۳۹۷ , ۱۹:۱۵

همان‌طور که از فهرستی که چندی پیش «باندای نامکو» منتشر کرد، می‌دانیم که بازی Ace Combat 7: Skies Unknown در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ حضور خواهد داشت. با توجه به نزدیک شدن به این رویداد، سازنده یک یک وب‌سایت رسمی برای این بازی ایجاد کرد که حاوی اطلاعات مختلفی است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در ادامه به توضیحاتی که وب‌سایت بازی Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر کرده، نگاهی خواهیم داشت:

بعد از گذشت ۱۱ سال، شاهد حضور یک نسخه دیگر هستیم!

مجموعه Ace Combat موفق به فروش بیش از ۱۴ میلیون نسخه شده است. آخرین نسخه این بازی، Ace Combat 7: Skies Unknown بوده که سرانجام قرار است عرضه شود. بازیکن در نقش یک خلبان قرار می‌گیرد که می‌تواند آزاده در جهان بازی با گرافیک بصری واقع‌گرایانه با استفاده از مهارتش، دشمنان را شکست دهد. این مجموعه یکی از پیشگامان سبک پرواز و تیراندازی است که به شما اجازه می‌دهد بر مشکلات غالب شوید و احساس موفقیت کنید.

پروژه Aces که در کل مجموعه هم کار شده، هم‌چنان توسط سازندگان این بازی در نسخه جدید نیز ادامه خواهد داشت. در میدان سه‌بعدی آسمانی که در آن پرواز می‌کنید، می‌توانید برخورد ابرها به بدنه هواپیما و سرعت را حس کنید. هم‌چنین، با استفاده از تاکتیک‌های قرار گرفته در داخل و خارج ابرها، در قسمت‌های بالایی و پایینی می‌توانید از حس هیجان‌انگیز با استراتژی بیشتر لذت ببرید.

هم‌چنین، یک راز کوچک هم در این وب‌سایت وجود دارد. قسمت پایینی کاور بازی Ace Combat 7 که در ادامه هم آن را مشاهده خواهید کرد با خود یک تاریخ انتشار به همراه دارد که به سال ۲۰۱۹ اشاره می‌کند و این احتمال وجود دارد که بازی به سال بعد منتقل شود. در حالی که این مورد بعید به‌نظر نمی‌رسد، ولی باید منتظر خبرهای رسمی بعدی باشیم.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Ace Combat 7: Skies Unknown در تاریخی نامشخص برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: