بازی The Culling 2 به‌زودی از فروشگاه‌ها حذف خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۲۸ تیر ۱۳۹۷ , ۱۹:۰۰

بعد از انتشار فاجعه‎بار بازی The Culling 2 در هفته گذشته، آینده این بازی در حاله‌ای از ابهام رفت. سرانجام، شرکت «زاویانت» اعلام کرد که به‌منظور تمرکز بر روی نسخه اصلی، بازی مذکور از فروشگاه‌های حذف خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

برای شروع، آقای «جاش وَن وِلد»، کارگردان تیم زاویانت اعلام کرد بازی The Culling 2 از تمام فروشگاه‌های دیجیتالی برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی حذف خواهد شد. کسانی هم که هفته گذشته این عنوان را خریداری کردند نگران نباشند، چرا که بعد از انجام این پروسه، پول آن‌ها به حسابشان بازگردانده خواهد شد.

«وَن وِلد» در ادامه خاطرنشان کرد، استودیو زاویانت طی هفته گذشته متوجه شد بازی The Culling 2 هرگز آن چیزی نبود که بازیکنان خواستار آن بودند و نتوانست به عنوان یک جانشین ارزشمند برای شماره اول محسوب شود. تیم سازنده مشتاق است تا تغییراتی را در نسخه اصلی The Culling که در سال ۲۰۱۶ منتشر شده بود، اعمال کند که در آن زمان به بازخوردهای کاربران توجهی نکردند و در نهایت موجب شد تا آن‌ها به فکر تولید نسخه دوم بی‌افتند و اکنون فهمیده‌اند که مسیر اشتباهی را انتخاب کرده‌اند.

با توجه به این اطلاعات، سازنده از این پس بر روی نسخه اصلی تمرکز خواهد کرد و قرار است به پشتیبانی از آن ادامه بدهد. در حالی که بازیکنان می‌توانند دوباره به نسخه اصلی The Culling بازگردند، چرا که ون ولد توضیح داد تیم آن‌ها در طول این فرآیند درس عبرت‌های زیادی گرفته و آماده هستند این تجربیات را به نسخه اول منتقل کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: