«یوبی‌سافت» به‌دنبال اعمال تعادل بیشتر برای اپراتورهای بازی Rainbow Six Siege است

توسط سهیل حسینی در ۲۸ تیر ۱۳۹۷ , ۱۸:۱۵

بعد از این‌که اطلاعات مربوط به آپدیت ۲.۲ بازی Rainbow Six Siege توسط «یوبی‌سافت» منتشر شد، در فروم‌های مختلف خارجی درمورد این تغییرات بحث‌هایی صورت گرفت. هم‌چنین، خود سازنده نموداری را منتشر کرد که از بالا بودن میزان انتخاب برخی اپراتورها راضی نیست و قصد دارد با اعمال تغییراتی، میزان استفاده از دیگر اپراتورها را بیشتر کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

یکی از سوالاتی که در فروم رددیت پرسید شد، این بود که پرا نارنجک EMP اپراتور «تچر» نمی‌تواند هولوگرافیک‌های «الی‌بای» و دوربین Evil Eye اپراتور «مسترو» را نابود کند؟ به‌طور معمول، نارنجک EMP یک راه مطئمن برای غیرفعال کاردن هر نوع دستگاه الکترونیکی موجود در تیم دفاع است. در ادامه، آقای «جان بپتیس» طراح بازی Rainbow Six Siege در این زمینه توضیحاتی ارائه کرد:

نارنجک EMP (به صورت موقت) می‎تواند به غیرفعال کردن چیزهایی مانند تصاویر هولوگرافیک «الی‌بای» یا دوربین «مسترو» و حتی دوربین‌های ضدگلوله بپردازد که جزو گام‌های اول به سوی تغییرات بزرگی است که برای «تَچر» درنظر داریم. به‌طور کلی، از اثر متقابل EMP با ابزارهای الکترونیکی به‌منظور یک تخریب ساده رضایت نداریم.

شما با اپراتور تچر می‌توانید به سادگی نارنجک EMP خود را پرتاب کنید و هر وسیله الکترونیکی که در محدوده‌اش باشد را تحت تاثیر قرار می‌دهد. قدرت و سادگی استفاده از این نارجک قسمت بزرگی است که از زمان انتشار وجود داشت. حال، این قابلیت را با اپراتورهایی نظیر آی‌کیو یا توئیچ مقایسه کنید که ابزارهای آن‌ها نیازمند زمان‌بندی، حرکت در خفا و ریسک کردن است و حتی امکان از دست رفتن نیز وجود دارد و همه این‌ها توسط تچر از خارج از محیط و پرتاب نارنجک قابل انجام است.

هم‌چنین، درمورد تله‌های اپراتور «کپکن» و «فراست» هم صحبت شد که «جان بپتیس» در ادامه این‌گونه توضیح داد:

به‌شخصه، همیشه تله‌هایی مانند فراست یا تله کپکن (قبل از تغییرات در آن) قادر به کشتن یا مجروح کردن دشمنان تنها با یک تله است، تعادل را سخت می‌کند و با توجه به این‌که این موارد چطور طراحی می‌شوند، می‌تواند بسیار قدرت‌مند یا ضعیف ظاهر شوند که نیاز به ایجاد تعادل دارند. هم‌اکنون هم تله‌های کپکن حدود ۶۰ درصد سلامتی اپراتور به دام افتاده را کم می‌کند و پنهان کردن آن نسبت به قبل نیز راحت‌تر شده است.

سازنده هم‌چنین اشاره کرد که در آینده برنامه‌های بسیار بیشتری برای اپراتورهایی نظیر «بلیتز» یا «مونتین» که از شیلد استفاده می‌کنند در هنگام مواجهه مدافعان با این موارد، در سر داریم. هم‌چنین، برنامه‌های برای اپراتورهایی چون «کاپیتاو» وجود دارد تا بتوان تیرهای دود و آتش آن در بازی مفیدتر باشند. اپراتور «کسل» هم دیگر موردی است که در برنامه‌های درازمدت سازنده جای گرفته و قصد اعمال تغییرات مثبتی روی آن دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: