اطلاعات بیشتری از بازی Devil May Cry 5 در نمایشگاه گیمز‌کام ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۲۸ تیر ۱۳۹۷ , ۱۷:۱۵

یکی از مهم‌ترین معرفی‌های صورت گرفته در نمایشگاه E3 2018، برای بازی Devil May Cry 5 بود که مدت‌ها خبری از نسخه جدید این مجموعه نبود. حال، سازنده اشاره کرد که در طول برگزاری نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ قرار است جزئیات بیشتری از گرافیک، گیم‌پلی و دیگر موارد منتشر کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امروز، در مصاحبه‎ای که مجله هفتگی فامیستو با «هایدکی ایتسونو» و «متیو واکر»، کارگردان و تهیه‌کننده ارشد بازی Devil May Cry 5 منتشر کرد. طبق اطلاعات پیشین، متوجه شدیم که هدف این بازی در بخش بصری، نرخ فریم ۶۰ است. هم‌چنین، سازنده تنها به مدل‌سازی سه بعدی شخصیت‌ها بسنده نکرده و روی لباس‌های آن‌ها نیز چنین کاری را انجام داده تا باورپذیرتر شوند.

با تشکر از موتور توسعه بازی Resident Evil، تیم توسعه با استفاده از تمامی فناوری که دارد درحال برنامه‌ریزی برای تولید تصاویر به شکل واقعی است. تمام لباس‌های موجود شخصیت‌ها اول در دنیای واقعی ساخته و سپس از آن‌ها اسکن گرفته شده، در نهایت به بازی منتقل می‌شوند. تصویری که در ادامه مشاهده می‌کنید، لباس شخصیت «نیرو» هست که به‌منظور این کار تولید شده تا از آن اسکل گرفته شود:

هنگام اسکن چهره‌ها و بدن شخصیت‌ها، لباس‌های اسکن شده به‌صورت CG هم به آن اضافه می‌شود و باعث خواهد شد تا زیبا به‌نظر برسند. با این روش، توسعه‌دهنده می‌تواند نتیجه‌ای نزدیک به واقعیت را به‌دست بیاورد. بسیاری از این اسکن‌ها، در خارج از استودیو اصلی انجام گرفته است.

البته، شرکت «کپکام» از استودیو خود در اوزاکا هم در کنار استودیو واقع در لندن استفاده می‌کند. غیر از این، فناوری‌های جدیدی تولید شده که قبلا برای موتور Resident Evil در دسترس نبوده است. با این‌که بازی Resident Evil 7 اثری واقع‌گرایانه بود، اما DMC5 قرار است خیلی جدی‌تر به این موضوع نگاه کرده و اثرات واقعی را بیشتر در خود جای دهد.

در حالی که شخصیت «نیرو» در نسخه قبل جوان بود، تیم سازنده می‌خواهد او را در نقطه‌ای از بازی Devil May Cry 5 قرار دهد که به قوی‌ترین شکل ممکن از لحاظ ذهنی و بدنی تبدیل شده است. به همین دلیل است که داستان بازی ببرای چند سال بعد تنظیم شده، هم‌چنین شخصیت «دانته» هم از دیگر افراد کلیدی داستان بازی است که سازنده درمورد آن صحبتی ارائه نکرد.

شخصیت سمت راست در تصویر اصلی بازی Devil May Cry 5 که در بالا هم مشاهده می‌کنید، یکی دیگر از سه شخصیت قابل بازی است که هیچ اطلاعاتی از آن در دسترس نیست و هم‌چنان به‌صورت یک راز باقی مانده است. احتمالا جزئیات بیشتری از این بازی در طول نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: