بروزرسانی جدید نسخه ایکس‌باکس وان بازی PUBG منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۲۸ تیر ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۰

شرکت PUBG Corp ساعاتی پیش بروزرسانی جدیدی برای نسخه ایکس‌باکس وان بازی PUBG منتشر  کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

سرور‌های آزمایشی بازی PUBG چندی پیش برای مدتی در دسترس بازیکنان کنسول ایکس‌باکس وان قرار گرفتند تا بتوانند آپدیت‌ها و قابلیت‌های جدید بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds را تجربه کنند. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، این سرور‌ها دوباره از دسترس خارج شده و تمامی آپدیت‌ها روی سرور اصلی بازی در دسترس قرار گرفتند. این بروزرسانی جدید تقریبا تمامی اسلحه‌های بازی را تحت شعاع قرار می‌دهد و در کنار آن، یک اسلحه و خودرو جدید نیز بهمراه دارد. در این میان، رابط کاربری نسخه ایکس‌باکس وان بازی PUBG به خوبی بهبود پیدا کرده و سرور‌های OC و AS در هم مخلوط شده و به سرور Australian تبدیل شده است. شایان به ذکر است که تمامی لیدربرد‌ها نیز ریست شده‌اند. حرکت بازیکنان که مربوط به دویدن، تیراندازی و شنا در آب می‌شود؛ تمامی دچار تغییراتی کوچک شده و بهبود پیدا کرده‌اند. عملکرد صدا‌ها نیز دچار تحول شده و حالا بازیکنان راحت‌تر می‌توانند تشخیص دهند که از کدام جهت‌ها تیراندازی می‌شود.

در کنار موارد بالا اما واضح‌ترین تغییری که در نسخه ایکس‌باکس وان بازی PUBG ایجاد شده را می‌توان به آشکار شدن مسیر هواپیما در ابتدای مسابقه دانست (دقیقا مانند نسخه رایانه‌های شخصی). این ویژگی جدید به بازیکنان کمک می‌کند تا قبل از اینکه وارد هواپیما شوند، مسیر خودشان را مشخص کنند. از این به بعد همچنین بازیکنان با مرگ در بازی می‌توانند دیگر بازیکنان را مشاهده کنند. به طور مثال در حالت Solo به محض مردن، شما می‌توانند بازی نزدیک‌ترین بازیکن به خود را تماشا کرده و همین‌طور سراغ بازیکنان دیگر بروید. در حالت Squad نیز شما می‌توانید گیم‌پلی هم تیمی‌های خود را مشاهده کنید. در انتها برای مشاهده لیست کامل تغییرات آپدیت جدید به وبسایت رسمی PUBG مراجعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: