0 نظر

دو نسخه ویژه از بازی Friday the 13th: The Game معرفی شد

توسط در 5 ماه پیش
 

دو نسخه ویژه از بازی Friday the 13th: The Game برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان معرفی شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Friday the 13th: The Game اولین‌بار در سال گذشته میلادی در دسترس قرار گرفت و تجربه چندنفره ترسناک اما جالبی را برای طرفداران رقم زد. حال در جدیدترین اخبار بازی، توسعه دهندگان دو نسخه ویژه از این عنوان را برای صاحبان پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان تدارک دیده‌اند که شامل محتویات جالبی است. این دو نسخه ویژه به صورت فیزیکی در تاریخ ۱۳ شهریورماه ۹۷ (۴ سپتامبر ۲۰۱۸) توسط شرکت گان مدیا (Gun Media) در دسترس قرار خواهند گرفت.

ابتدا به سراغ نسخه اول و ارزان‌تر می‌رویم که Ultimate Slasher Edition نام داشته و ۴۰ دلار قیمت گذاری شده است. محتویات آن نیز شامل بازی اصلی در کنار تمامی بسته‌های الحاقی و آپدیت‌های منتشر شده تاکنون (به جز بسته پوسته و لباس Savini Jason) و یک پوستر Limited Edition می‌شود. نسخه بعدی The Ultimate Slasher Collector’s Edition نام دارد و ۷۰ دلار قیمت گذاری شده است. این نسخه تمامی محتویات نسخه اول را در خود جای داده و شامل یک ماسک مخصوص شخصیت جیسون ورهیز می‌شود که از فیلم Friday the 13th: Part III برگرفته شده است. در انتها شما می‌توانید تصاویر از کاور و محتویات دو نسخه معرفی شده را در زیر مشاهده نمایید:

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

شما باید ورود برای ارسال نظر