"Cursed Sails" آپدیت بازی Sea of Thieves

برای آپدیت “Cursed Sails” بازی Sea of Thieves تریلر جدیدی منتشر شد

توسط تمنا افلاکی در ۲۸ تیر ۱۳۹۷ , ۱۲:۴۰

از دومین آپدیت بازی Sea of Thieves با نام “Cursed Sails” یک تریلر جدید منتشر و تاریخ عرضه‌ی آن نیز مشخص شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

قبلا می‌دانستیم که آپدیت پرحجم و محتوای بازی Sea of Thieves اواخر این ماه منتشر خواهد شد اما در مورد تاریخ دقیق انتشار آن مطمئن نبودیم.

امروز استودیو Rare تریلری از این آپدیت جدید با نام “Cursed Sails” منتشر کرد. در این تریلر مشخص شد که این آپدیت ۹ مرداد (۳۱ جولای) منتشر خواهد شد. استودیو Rare در مورد این تریلر توضیحاتی را نیز داد:

این آپدیت Cursed Sails شاهد به حرکت درآمدن کشتی مردگان برای جنگ با حیات است پس شمشیرهای خود را تیز کنید، آذوقه‌ی خود را مهیا کنید و خود را آماده کنید تا کشتی های ترسناک مردگان را در جنگ ببینید!

شاید اطلاعات زیادی مشخص نشده باشد اما در تریلر منتشر شده ارتش اسکلت‌ها را می‌بینیم که به سمت آب‌های آزاد می‌روند. در این ویدیو از گیم‌پلی چیزی نمی‌بینیم اما در عوض نمای بسیار خوبی از آپدیت “Cursed Sails” نشان داده می‌شود.

در انتهای این خبر تریلر منتشر شده را می‌توانید مشاهده کنید. هنگامی که این آپدیت جدید منتشر شود بر روی اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به صورت رایگان قابل دسترسی خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: