تاریخ انتشار جدیدترین بسته‌الحاقی بازی South Park: The Fractured But Whole مشخص شد

توسط افراسیاب در ۲۷ تیر ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۰

«یوبی‌سافت» بسته‌الحاقی بعدی بازی South Park: The Fractured But Whole را با نام Bring the Crunch در تاریخ ۹ مرداد ۱۳۹۷ عرضه خواهد کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

دیگر نیاز نیست تا برای اطلاع از انتشار بسته‌الحاقی بعدی بازی South Park: The Fractured But Whole صبر کنید، زیرا امروز استودیو یوبی‌سافت توسعه‌دهنده و ناشر بازی، بسته Bring the Crunch را معرفی کرد و خبر از انتشار آن در دو هفته دیگر داد.

برای کسانی که اطلاع ندارند در بسته‌الحاقی Bring the Crunch  با اضافه شدن شخصیت‌های جدید، به داستان جدیدی به‌صورت تیمی پرداخته می‌شود. پس از گم‌شدن مشاوران Mint-Berry Crunch برای نجات اردوگاه تابستانی به دنبال آنها می‌گردد. برای انجام آن یک کلاس جدید به نام Final Girl به بازی افزوده می‌شود، اگرچه هنوز ویژگی‌های این کلاس معرفی نشده است.

هزینه بسته‌الحاقی Bring the Crunch برابر است با ۱۱.۹۹ دلار، البته برای کسانی که نسخه season pass را خریداری کرده باشند این بسته به‌صورت کاملا رایگان عرضه خواهد شد.

بازی South Park: The Fractured But Whole در اواخر سال گذشته برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی منتشر شد، و هم‌اکنون در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: