شرکت «یوبی‌سافت» به حل مسائل مربوط به حملات DDoS می‌پردازد

توسط سهیل حسینی در ۲۷ تیر ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۰

شرکت بازی‌سازی «یوبی‌سافت» در حال حاضر با مشکل حملات DDoS به سرورهای خود روبرو است و در بیانیه‌ای اعلام کرد به‌زودی این مسائل را حل خواهد کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مسائل مربوط به عدم اتصال تمام بازی‎های یوبی‌سافت از تاریخ پنج شنبه، ۲۱ تیر شروع شد که واکنش بسیاری از کاربران را به همراه داشت. کاربران پلی‌استیشن ۴ در هفته گذشته مشکلات را گزارش کردند و پس از چند ساعت، این شرکت دست به کار شد تا به حل مشکلات بپردازند.

در تاریخ شنبه، ۲۳ تیر یک بار دیگر مسائل مربوط به وصل شدن به سرورها و جستجو برای پیدا کردن مسابقه بر روی تمامی پلتفرم‌ها خودش را نشان داد که جوابی از سوی این شرکت منتشر نشد. حال، امروز یوبی‌سافت گزارشی ارائه کرد که آن‌ها در طول این مدت بر روی حملات DDoS که روی سرورهای یوبی‌سافت اعمال شده، تحقیق می‌کردند.

عناوینی که طی این حمله تحت تاثیر قرار گرفتند شامل بازی‌های Far Cry 5, Rainbow Six Siege, For Honor, Ghost Recon Wildlands و Steep بوده که بعد از آن، بازیکنان نمی‌توانستند مسابقه جدیدی را شروع کنند. در ادامه، به بیانیه‌ای که این شرکت منتشر کرده نگاهی خواهیم داشت:

ما در حال حاضر بر روی حملات DDoS نظارت داریم که روی سروریس‌های یوبی‌سافت اثر گذاشته و موجب می‌شود تا بازیکنان قادر به اتصال به سرورهای بازی‌ها نباشند. حملات بر روی بخش ارتباطی و تاخیر سرور بازی‌های ما متمرکز شده که داریم زمینه کاهش اثرات آن کار می‌کنیم. از صبر و شکیبایی شما تشکر می‌کنیم و این مشکل را حل خواهیم کرد.

به هر حال، شرکت یوبی‌سافت در حال تلاش است تا اثرات این حمله را کاهش دهد و امیدواریم هر چه سریع‌تر این مشکلات را حل کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: