پرداخت درون برنامه‌ای از بازی Middle-earth: Shadow of War حذف شد

توسط سهیل حسینی در ۲۷ تیر ۱۳۹۷ , ۱۱:۰۰

قرار است به‌روزرسان رایگانی برای بازی Middle-earth: Shadow of War منتشر شود که حاوی بهبودها و محتوای جدیدی خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آپدیت جدید بازی Middle-earth: Shadow of War شامل ویژگی‌های پیشرفته، محتوای اضافی و حذف کامل سیستم پرداخت درون برنامه‌ای است که بخش بزرگی از انتقادات بازی به همین بخش مربوط می‌شد و سرانجام سازنده تصمیم به انجام این کار گرفت.

استودیو «مونولیث» هم‌چنین یک تجربه غنی‌تر برای بخش داستانی اضافه کرده و در کنار آن پوسته‌های جدید برای بازیکن و تجهیزات Legendary به همراه صدها پیشرفت دیگر را در این آپدیت برای بازیکنان فراهم کرده است. سطح ارتقاء بازیکن هم به ۸۰ افزایش یافته است.

نسخه دمو Middle-earth: Shadow of War نیز از امروز برای پلی‌استیشن در دسترس خواهد بود. هنوز خبری درمورد انتشار این نسخه برای اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی گفته نشده و اگر تایید شود، حتما به شما اعلام خواهیم کرد. در ادامه، موارد برجسته‌ای که در این آپدیت آمده را مشاهده می‌کنیم:

  • حذف سیستم پرداخت درون برنامه: این بخش به‌طور کلی از بازی حذف شده و از این به بعد آیتمی برای خرید وجود نخواهد داشت.
  • بخش داستانی جدید: که شامل روایت داستانی جدید از شخصیت «شلوب»، «ویچ-کینگ» و «تالیون» است. این بخش با نام Epilogue شناخته می‌شود و به عنوان پاداش، ماسک Nazgûl را به بازیکنان می‌دهد. از دیگر موارد می‌توان به باز کردن توانایی‌های جدید و  احضار هیولاهای قدرت‌مندتر اشاره کرد.
  • جزئیات بیشتر به‌منظور شخصی‌سازی و ساخت شخصیت شما: به دنبال افزایش سطح تجربه به ۸۰، سطح تجربه دشمنان هم به ۸۵ رسیده است. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند از طریق ماموریت‌های نمسیس، سریع‌تر مهارت کسب کنند.
  • پوسته‌های جدید: بازیکنان هم‌اکنون می‌توانند به مجموعه جدیدی از پوسته‌ها دسترسی داشته باشند و هم‌چنین آیتم‌های کمیاب بازی نیز در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: