تاریخ انتشار آخرین بسته الحاق بازی Hollow Knight اعلام شد

توسط سهیل حسینی در ۲۷ تیر ۱۳۹۷ , ۱۰:۰۰

بازی Hollow Knight در ابتدای سال گذشته برای رایانه‌های شخصی (و ماه گذشته برای نینتندو سوئیچ)، با یک داستان و طراحی بصری زیبا موجب شد تا بازیکنان زیادی به تحسین این عنوان بپردازند. آخرین بسته الحاقی این عنوان نیز قرار است ماه بعد عرضه شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو «تیم‌ چری» از سومین و آخرین بسته الحاقی Hollow Knight با نام Gods & Glory رونمایی کرد که قرار است در تاریخ پنج شنبه، ۱ شهریور برای پلتفرم‌های نینتندو سوئیچ، رایانه‌های شخصی، سیستم عامل مک و لینوکس عرضه شود. به مانند بسته‌های قبلی عرضه شده، این محتوا هم برای تمامی کاربران رایگان خواهد بود.

با توجه به محتویات جدیدی که بازی Gods & Glory اضافه می‌کند، بازیکنان بازیHollow Knight می‌توانند انتظار یک محتوای عظیم را داشته باشند که شامل رئیس جدید، NPCهای جدید، رازهای جدید و یک حالت کاملا جدید است و مطمئنا طرفداران این عنوان موارد زیادی را برای اکتشاف در زمان عرضه این بسته الحاقی خواهند داشت.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Hollow Knight هم‌اکنون برای پلتفرم‌های نینتندو سوئیچ، رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس در دسترس است. بسته الحاقی Gods & Glory هم به عنوان آخرین محتوای پس از انتشار این عنوان خواهد بود که ۱ شهریور به صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: