تاریخ انتشار نسخه نهایی بازی Dead Cells مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۲۶ تیر ۱۳۹۷ , ۱۵:۰۰

بازی Dead Cells عنوانی است که هم‌اکنون از طریق شبکه استیم و به صورت دسترسی اولیه برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس است. در خبری تازه، مشخص شد نسخه نهایی این عنوان در تاریخ سه شنبه، ۱۶ مرداد رسما عرضه می‎شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

قابل ذکر است که در همان تاریخ، نسخه کنسولی بازی Dead Cells که شامل پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ است، عرضه خواهد شد. این عنوان تاکنون بر روی رایانه‌های شخصی توانسته عملکرد خوبی را داشته باشد و از زمان انتشارش در شبکه استیم تا زمان حال، موفق به فروش ۱ میلیون نسخه‌ای شده است.

بازی Dead Cells در سبک اکشن و سکوبازی بوده که در ساخت خود از عناوین «متروید» و «کسلوانیا» الهام گرفته است. گیم‌پلی این عنوان از ۱۳ سطح، چهار رئیس، بیش از ۸۰ مدل اسلحه، مهارت‌های مختلف و چهار قدرت ویژه تشکیل شده است.

هم‌اکنون می‌توانید بازی Dead Cells بر روی کنسول خود پیش‌خرید کنید، هرچند دارندگان کنسول سوئیچ تا فردا برای این مورد باید صبر کنند. برای این دسته افراد نیز تخفیف ۲۰ درصدی درنظر گرفته شده و شامل تمامی پلتفرم‌های ذکر شده خواهد بود. در پایان لازم به ذکر است، نسخه نهایی بازی Dead Cells در تاریخ ۱۶ مرداد برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: