بازی War Tech Fighters به‌زودی از فاز دسترسی اولیه خارج می‌شود

توسط سهیل حسینی در ۲۶ تیر ۱۳۹۷ , ۱۳:۳۰

بازی War Tech Fighters عنوانی در سبک اکشن فضایی به همراه ربات‌های غول‌پیکر است که طبق اعلامیه جدید سازنده، در تاریخ چهارشنبه، ۳ مرداد از فاز دسترسی اولیه خارج و به صورت کامل بر روی شبکه استیم عرضه می‎شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

سلاح‌های جنگی عجیبی را در طول بازی War Tech Fighters خواهیم دید که در بخش اکشن بازی حسابی فوق‌العاده به‌نظر می‌رسند. در نهایت هم این عنوان اکشن و تخیلی قرار است تا هفته بعد مراحل ساختش کامل شود. این عنوان، یک بازی تک‌نفره است که توسط  استودیو Drakkar Dev توسعه داده شده و مسئولیت نشر آن نیز با Green Man Gaming است. به وضوح می‌توان با دیدن بازی متوجه شد که منبع الهام سازنده از انیمه‌های محبوب رباتی است.

داستان بازی War Tech Fighters روایت‌کننده جنگ بین شورشی‌ها و امپراطوری قدرت‌مند زاترئوس است و زمانی که کاپیتان نیتین رومانیس کنترل جنگ ربات‌ها را شخصا به‌دست می‌گیرد، شروع می‌شود. در مجموع، ۳۳ ماموریت در بخش تک‌نفره وجود دارد و بازیکنان قادر خواهند بود تا به قدرت‌مندترین فناوری جنگی دسترسی داشته باشند. مبارزات می‌تواند مبتنی بر جنگ موشکی باشد یا می‌توانید با شمشیرهای غول‌آسا به مبارزات تن به تن بپردازید. فناوری‌های جنگی قابل شخصی‌سازی بوده و بازیکنان می‌توانند آن‌ها را ارتقاء داده و تجهیزات جدید روی آن سوار کنند.

در ادامه، تصاویر جدیدی که توسط سازنده منتشر شده را مشاهده می‌کنید:

در پایان لازم به ذکر است، بازی War Tech Fighters هم‌اکنون به صورت دسترسی اولیه از طریق شبکه استیم، برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس است. از تاریخ ۳ مرداد نیز این عنوان به صورت کامل عرضه می‌شود و بازیکنان در هفته راه‌اندازی بازی می‌توانند این عنوان را با ۵۰ درصد تخفیف خریداری کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: