ویژگی ها جدید پچ اولیه بازی World of Warcraft: Battle for Azeroth

ویژگی ها جدید پچ اولیه بازی World of Warcraft: Battle for Azeroth

توسط کسری نیاول در ۲۴ تیر ۱۳۹۷ , ۱۵:۲۵

بازی World of Warcraft: Battle for Azeroth  ماه آینده وارد بازار می‌شود و کمپانی Blizzard در حال آماده سازی یک عرضه قوی به همراه یک آپدیت است که قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه خواهد کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

پچ بازی Battle for Azeroth شامل داستان جدید Burning of Teldrassil است که هفته‌های آتی بازگو خواهد شد. کامل کردن این داستان به هر گروه ترفیع خاصی خواهد داد. به علاوه شرکت Blizzard به این بازی بخش جنگ و قابلیت‌های مولتی پلیر را اضافه کرده است که در زیر هر کدام توضیح داده خواهد شد.

بخش جنگ بازی Battle for Azeroth

بخش جنگ مشکلات و موانع سرور را حل کرده و به بازیکنان اجازه می‌دهد که از هر ناحیه هستند به راحتی تصمیم بگیرند که چه زمانی وارد بازی‌های چند نفره شوند تا تجربه بهتری از این سبک بازی‌ها داشته باشند.

اجتماعات بازی World of Warcraft

این شرکت در بازی جدید خود بخش‌های اجتماعی خود را بهبود بخشیده تا بازیکنان با دوستان خود به راحتی ارتباط داشته باشند.

بازی چند نفره در فصل Legion

با ملحق شدن به این بخش چند نفره می‌توانید به محض ورود به Battle for Azeroth ابزارهای جدیدی به دست آورید.

البته تمامی این ویژگی‌ها جدید نیستند. چون که شرکت Blizzard در حال آماده کردن تجربه‌های جدید است برخی از ویژگی‌های قدیمی حذف خواهند شد. اسلحه‌های Artifact قدرت خود را از دست می‌دهند و برج Mage در Broken Shore و چالش‌های مربوط به آن از بازی کنار می‌روند. همچنین شرکت Blizzard بر روی ویژگی جدیدی به نام stat squish کار می‌کند که سلامت، آسیب و به صورت کلی اعداد آماری را کاهش می‌دهد ولی سطح قدرت آن‌ها تقریباً مانند قبل خواهد بود.

بازی Battle for Azeroth دوباره جنگ‌های بین Aliance و Horde را پرشور خواهد کرد که در حال حاضر کمی افت کرده است. این بازی ۱۴ آگوست (۲۳ مرداد) برای کامپیوتر عرضه می‌شود و پچ ابتدایی آن همین سه شنبه ۲۶ تیر عرضه خواهد شد. شرکت Blizzard در مورد این بازی توضیح داده است که:

Azeroth بهای سنگینی برای پایان دادن به جنگ آخرالزمانی Legion پرداخت کرده است اما همانطور که زخم‌ها باقی می‌مانند، رابطه بین Aliance و Horde متزلزل است. با شروع شدن دوباره این جنگ قدیمی، به متحدان خود بپیوندید و باعث پیروزی گروهتان شوید. آینده Azeroth با آتش جنگ به دست خواهد آمد!

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: