«جیمز اولن» پس از مدت‌ها فعالیت از استودیو «بایوور» جدا شد

توسط سهیل حسینی در ۲۴ تیر ۱۳۹۷ , ۱۴:۱۳

افراد زیادی در طول سال‌های اخیر در شرکت «بایوور» فعالیت داشتند و بعد از مدتی نیز کنار رفته‌اند. حال، یکی از مهم‌ترین افراد استودیو یعنی «جیمز اولن» به‌تازگی از این شرکت جدا شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«جیمز اولن»، یکی از طراحان برجسته و کارگردان خلاق شرکت «بایوور» بود که پس ۲۲ سال کار در این شرکت، سرانجام جدا شد. او از طریق حساب کاربری خود در توئیتر نیز بیانیه‌ای منتشر کرد که به شرح زیر است:

بعد از ۲۲ سال از بایوور جدا شدم، من اوقاتی را که با عناوینی چون Anthem, Star Wars, Dragon Age و Dungeons and Dragons گذراندم، دوست داشتم. اما، من اکنون به استراحت نیاز و کناره گرفتن از این صنعت نیاز دارم تا بتوانم بر روی چیزی کوچک و شخصی‌تر کار کنم.

«اولن» در طول این مدت بر روی پروژه‌هایی چون Dragon Age: Origins, Star Wars: The Old Republic و Star Wars: Knights of the Old Republic کار می‌کرده و شاید محبوب‌ترین عنوانی که در زمان او شناخته شده، مربوط به بازی Neverwinter Nights, Baldur’s Gate 1 و ۲ بود که در مقام طراح ارشد فعالیت داشت.

با توجه به اطلاعات، جدایی اولن از بایوور به دلیل منافع شخصی بوده و در ادامه توئیت خود عنوان کرد که اولین پروژه او بعد از جدایی از این استودیو، نوشتن کتاب Odyssey of the Dragonlords خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: