شرکت «کالیپسو مدیا» مالکیت استودیو «پایرو» را به‌دست آورد

توسط سهیل حسینی در ۲۳ تیر ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۰

شرکت اروپایی «کالیپسو مدیا» که بازی آینده آن‌ها نیز «تراپیکو ۶» (Tropico 6) است، دست به یک حرکت بزرگ زده و مالکیت استودیو «پایرو» را به‌دست آورد. طبق این اطلاعیه، از این به بعد شرکت کالیپسو حق انتشار تمام بازی‌های این استودیو از جمله مجموعه «کماندوز» (Commandos) را در اختیار خواهد داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مجموعه بازی «کماندرز»، جزو عناوین استراتژی هم‌زمان هستند که آخرین نسخه آن در سال ۲۰۰۶ با نام Commandos: Strike Force به عنوان نسخه فرعی مجموعه برای پلی‌استیشن ۲ و رایانه‌های شخصی عرضه شد و از آن زمان دیگر خبری از این عنوان نبود. علاوه بر این، شرکت کالیپسو مالکیت و حق نشر دیگر بازی‌های این شرکت نظیر Praetorians و Imperial Glory و دنباله‌‌ی آن‌ها را به‌دست آورده است.

شرکت کالیپسو مدیا ادعا کرد، به‌زودی با توسعه‌دهندگان دیگر به منظور ساخت بازی جدید از این مجموعه عناوین برای همه پلتفرم‌ها قصد همکاری دارد. آن‌ها، علاوه بر این قصد دارند عناوین گذشته را نیز دوباره زنده کرده و برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و دیگر پلتفرم‌های امروزی عرضه کنند.

موسس و مدیرعامل شرکت کالیپسو مدیا، آقای «سایمن هلویگ» درمورد خرید استودیو پایرو و انتشار عناوین جدید توضیحاتی ارائه کرد:

ما بسیار خرسند و به‌شدت مفتخریم که تا بتوانیم برندهای موفق و بزرگی چون Commandos, Praetorians و Glory را به لیست عناوین شرکت کالیپسو اضافه کنیم. فرصت‌هایی از طریق این مالکیت حاصل می‌شود، باعث ایجاد بهترین شرایط ممکن برای رشد بیشتر و کمک به گروه کالیپسو مدیا می‌شود.

ما، به‌ آن‌چه که شرکت «پایرو» در طول تاریخ این استودیو انجام داده، احترام زیادی قائل هستیم. بنابراین، ما آن را به عنوان یک مسئولیت می‌بینیم که قصد احیا و توسعه عناوین آینده برای طرفداران این بازی‌ها در سراسر جهان را داریم. البته، این مورد شامل توسعه عناوین کاملا جدید برای همه پلتفرم‌ها نیز خواهد شد. ما برای فرصت‌های فوق‌العاده‌ای که داریم هیجان‌زده هستیم و درمورد پتانسیل توسعه عناوین استودیو در آینده صحبت خواهیم کرد.

هم‌چنین، آقای «ایگناسیو پِرِز»، بنیان‌گذار استودیو پایرو نیز بیانیه‌ای منتشر کرد:

ما برای مدت زمان طولانی به دنبال یک شرکت مناسب برای ارائه محصولات و برندمان بودیم، شرکت کالیپسو دارای مهارت و تجربه زیاد در زمینه ریبووت کردن عناوین قدیمی شناخته‌شده دارد و از این‌که بازی‌های ما در دستان چنین شرکتی قرار دارد، بسیار خرسندیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: