شرکت «راک‌استدی» در رویداد Comic-Con سال جاری حضور نخواهد داشت

توسط سهیل حسینی در ۲۱ تیر ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۵

زمان زیادی تا برگزار همایش Comic-Con در سن‌دیگو باقی نمانده است. این مراسم از تاریخ پنج شنبه، ۲۸ تیر شروع شده و تا یکشنبه، ۳۱ تیر ادامه خواهد داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شاید نکته قابل توجهی که ذهن همگان را پیرامون این همایش بیشتر معطوف کند، بازی معرفی نشده شرکت «راک‌استدی» هست که بی ارتباط با این همایش هم نیست و احتمالاتی از حضور این استودیو در رویداد Comic-Con به گوش می‌رسید.

آقای «جیمی واکر»، کارگردان استودیو «راک‌استدی» اخیرا در توئیتر خود خطاب به طرفداران گفت که نباید انتظار داشته باشند که آن‌ها در رویداد Comic-Con سال جاری حضور داشته باشند. در ادامه، به پست توئیتر واکر نگاهی خواهیم داشت:

قبل از این‌که مردم سوال کنند آیا استودیو راک‌استدی در رویداد Comic-Con حضور خواهد داشت یا خیر، باید بگویم که ما دوست داریم در این همایش باشیم، ولی بازی ما برای صحبت درمورد بازی بعدی خود آماده نیستیم و نمی‌توانیم راجب آن صحبت کنیم.

آخرین عنوانی که توسط این شرکت منتشر شده، بازی Batman: Arkham VR بود که در سال ۲۰۱۶ برای پلی‌استیشن وی‌آر منتشر شد. پیش از آن هم بازی Batman: Arkham Knight را داشتیم که در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. باید دید که راک‌استدی در آینده نزدیک بالاخره از پروژه جدید خودش سخن خواهد گفت یا خیر. چندی پیش شایعاتی مطرح شده بود که عنوان بعدی آن‌ها مربوط به شخصیت «سوپرمن» خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: