آپدیت ۱.۷ نسخه پی‌سی بازی PUBG هم‌اکنون بر روی تست سرور در دسترس است

توسط سهیل حسینی در ۲۱ تیر ۱۳۹۷ , ۱۵:۰۰

امروز، جدیدترین آپدیت نسخه رایانه‌های شخصی بازی PUBG از طریق تست سرور در دسترس کاربران این پلتفرم قرار گرفت که شامل پیشرفت و تغییراتی در گیم‌پلی خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در آپدیت ۱.۷ علاوه بر موارد فوق، قرار است کیفیت رانندگی ماشین‌های آف-رود بهبود یابد و عملکرد برخی قسمت‌ها نیز بهتر شود. به صورت کلی این پچ شامل موارد زیر خواهد بود:

تغییرات گیم‎پلی به طور کلی شامل بهبود عملکرد ماشین‌های کامیون و وانت در جاده و به‌طور پیش‌فرض نشانه iron sight برای تمام SMGها تا صد متر وجود قرار خواهد داشت. در بخش رفع اشکال هم مشکل قرار دادن ACOG بر روی اسلحه SLR حل می‌شود. هم‌چنین مشکل نشانه‌گیری در هنگام تعویض صندلی خود در هنگام رانندگی در برخی موارد هم حل خواهد شد.

هم‌چنین، قرار است رتبه‌بندی بازیکنان از طریق MMR matchmaking برای نقشه Sanhok هم در دسترس قرار گیرد که تا پیش از این برای دو نقشه دیگر موجود بود. قابل ذکر است، پچ تست سرور فعلا برای مناطق آمریکای شمالی و آسیا در دسترس است.

در نهایت هم استودیو سازنده درمورد بازخوردهایی که دریافت می‌کنند هم اشاره داشت که انتقادات وارده را می‌پذیرند و تلاش می‌کنند تا آن‌ها را رفع کنند. توسعه‌دهنده خاطرنشان کرد این بازی هنوز به بهبودهای بیشتری نیاز دارد. اولیت اصلی تیم بر روی عملکرد سرور، ضد تقلب و ایرادهای موجود است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: