جزئیات آپدیت جدید نسخه اکس‌باکس وان بازی PUBG منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۲۱ تیر ۱۳۹۷ , ۱۳:۱۵

جدیدترین آپدیت بازی PUBG برای کنسول اکس‌باکس وان هم‌اکنون از طریق تست سرور در دسترس است. این آپدیت گزینه‌هایی نظیر بهبود تعادل، عملکرد، وسایل نقلیه جدید و غیره را معرفی می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تست سرور تا تاریخ دوشنبه، ۲۵ تیر ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند با دانلود این نسخه، نسبت به تغییرات جدید اعمال شده نگاهی داشته باشند. قابل ذکر است هر دو نقشه Erangel و Miramar برای تست قرار دارند، هرچند این بخش تنها برای کاربران آمریکای شمالی قابل دسترسی است.

در بخش اسلحه‌ها، شاهد تغییرات و تعادل هستیم. قرار است اسلحه SLR به بازی اضافه شود که در گروه DMR جای می‌گیرد و از ۱۰ گلوله در هر خشاب و از گلوله ۷.۶۲ میلی‌متری استفاده می‌کند. لازم به ذکر است که قدرت این سلاح از اسلحه SKS بیشتر است ولی قدرت لگد بیشتری نیز دارد.

یک خودرو جدید نیز این آپدیت با خود به همراه دارد. نام این وسیله Mirado است و تصویر آن را در تیتر خبر هم مشاهده می‌کنید. این خودرو یک سدان چهار نفره هست که تنها به نقشه Miramar  محدود می‌شود. این خودرو را می‌توان در اطراف مرکز شهر یا خیابان‌های اصلی یافت. مجموعه‌ای از متعلقات قابل نصب بر روی اسلحه‌ها نیز قرار است به بازی اضافه شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به اسکوپ ۶ برابر اشاره کرد.

در پایان لازم به ذکر است، آپدیت نسخه اکس‌باکس وان بازی PUBG بعد از اتمام دوره تست سرور، به صورت نهایی برای همه کاربران در دسترس قرار می‌گیرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: