اطلاعات جدیدی از آپدیت بعدی بازی Rainbow Six Siege منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۲۱ تیر ۱۳۹۷ , ۱۲:۴۵

سازنده بازی Rainbow Six Siege جزئیاتی از جدیدترین پچ این عنوان منتشر کرد. این آپدیت که هم‌اکنون از طریق تست سرور برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس اس، شامل مجموعه‌ای از تغییرات گسترده خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

فینکا، یکی از اپراتورهایی که در سیزن پس به بازی Rainbow Six Siege اضافه شد قرار است در آپدیت بعدی کمی قدرتش افزایش یابد! علاوه بر تاثیر بیشتر نارنجک گیج‌کننده‌ای که دارد، میزان آسیب گاز اپراتور اسموک به او نیز کمتر خواهد شد. اپراتورهایی که تحت تاثیر آدرنالین فینکا قرار می‌گیرند نیز تنها ۵۰ درصد آسیب بیشتر نسبت به گاز سمی اسموک دریافت می‌کنند. با این حال، فینکا یکی از اپراتورهای موثر در فصل قبل بود ولی از نظر نرخ انتخاب این اپراتور توسط کاربران، در رده‌های بالا جا نداشت.

دو اپراتور آی‌کیو و بلک‌بیرد قرار است کمی از قدرتشان کاسته شود. نارنجک آی‌کیو قرار است در آپدیت بعدی با مین جایگزین شود و بُرد دستگاه اسکن‌کننده او نیز از ۲۰ متر به ۱۵ کاهش خواهد داشت. حال باید دید از این به بعد نقش این اپراتور در بازی چگونه خواهد بود و تاثیرات این تغییرات چه‌قدر است، چرا که تا پیش از این آی‌کیو به دلیل سرعت خوب، نارنجک و دستگاه مخصوصش می‌توانست از هر نظر اپراتور ایده‌الی باشد.

اپراتور بلک‌بیرد هم از این اتفاق بی گزند نماند و قرار است دوباره قابلیت اصلی او تغییر کند. در این پچ ذکر شده که قدرت محافظ یا شیلد او از ۶۰ به ۵۰ کاهش یافت که قطعا همین تغییر کوچک می‌توانند شیلد این اپراتور را شکننده‌تر کند و نیاز به دقت بیشتری خواهد بود.

از دیگر تغییرات اپراتورها، می‌توان به حذف مین اپراتور «دوکابی» و تعویض آن با نارنجک گیج‌کننده اشاره کرد. در این مورد، نارنجک‌های دودزای فعلی او نقش مهم‌تری نسبت به مین ایفا می‌کند و قطعا جایگزین شدن نارنجک گیج‌کننده بهتر از مین خواهد بود. بقیه موارد نیز مربوط به رفع اشکالات و باگ‌هایی است که قرار است به‌زودی رفع شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: