استودیو HandyGames توسط شرکت THQ Nordic تصاحب شد

توسط میلاد شجری در ۲۱ تیر ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۰

شرکت THQ Nordic ساعاتی پیش اعلام کرد که استودیو HandyGames را تصاحب کرده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت THQ Nordic در جدیدترین اخبار بازی، اعلام کرد که استودیو توسعه‌دهنده و ناشر هندی‌گیمز (HandyGames) را به تصاحب خود درآورده است. این شرکت بزرگ اتریشی کنترل تمامی IPهای این استودیو آلمانی را بدست خواهد گرفت اما طبق توافقات انجام شده، مدیریت فعلی، تمامی کارکنان و مکان فعلی استودیو همانند قبال خواهد بود.

استودیو هندی‌گیمز برای ساخت و نشر IP‌های رایگان موبایلی نظیر Townsmen، Clouds & Sheep و Guns’n’Glory شناخته می‌شود. البته این استودیو در سال‌های گذشته به سراغ ساخت بازی برای دیگر پلتفرم‌ها نظیر SmartWatch شرکت سونی و Samsung Gear Live رفته است. این کمپانی همچنین بازی‌های واقعیت مجازی نیز عرضه کرده که می‌توان به بازی Townsmen VR اشاره کرد. مدیر عامل شرکت THQ Nordic یعنی آقای Klemens Kreuzer درباره این همکاری جدید، اعلام کرد؛

این قرارداد یک موقعیت کاملا برد-برد برای تمامی بخش‌های درگیر خواهد بود؛ چرا که کمپانی HandyGames مکملی عالی برای تکمیل دیگر گروه‌های ما برای ساخت یک ناشر جدید برای کار روی پروژه‌های کوچک‌تر و متوسط خواهد بود که در مقابل نیز می‌تواند از شبکه و زیرساخت‌های ما بهره ببرد. با پیوستن اعضای HandyGames، شرکت THQ Nordic پا به بخش واقعیت مجازی بازی‌ها خواهد گذاشت و به یکی از قدرتمندترین شبکه‌های توزیع بازی‌های موبایل در اروپا دسترسی خواهد داشت.

در ماه فوریه نیز شرکت ناشر THQ Nordic موفق به تصاحب شرکت Koch Media شد که شرکت دیپ سیلور (ناشر مجموعه بازی‌های Metro و Saints Row) بخشی از شرکت‌های زیر شاخه آن محسوب می‌شود. این همکاری در نهایت منجر به افزایش سود ۶۳۷ درصدی در ماه‌های بعدی شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: