0 نظر

مجموعه بازی Overlord به سرویس برگردان جانبی اضافه شد

توسط در4 ماه پیش
 

برای این هفته هم شرکت «مایکروسافت» به آپدیت سرویس برگردان جانبی اکس‌باکس پرداخته است. طبق اعلامیه منتشر شده در توئیتر این شرکت، نسخه اول بازی Overlord و دنباله آن هم‌اکنون از طریق این سرویس در دسترس است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بر خلاف اکثر عناوین فانتزی معمولی، بازی Overlord بازیکنان را به جای قهرمان، در نقش یک شخصیت منفی قرار می‌دهند. هر دو عنوان در زمان انتشار خود توانستند با عناصر منحصر به فرد موجب تحسین از سوی بازیکنان شود.

اگر هنوز هم دیسک فیزیکی نسخه اکس‌باکس ۳۶۰ بازی Overlord یا Overlord II را در اختیار دارید، می‌توانید همین حالا بر روی کنسول اکس‌باکس وان خود این دو عنوان را تجربه کنید. اگر هم بازی را به صورت دیجیتالی خریداری کرده باشید، اعلامیه آن در قسمت دانلود ظاهر می‎شود. هم‌چنین، اگر به هیچ کدام از دو نسخه دسترسی ندارید، قادر خواهید بود از طریق فروشگاه مایکروسافت این عناوین را با پرداخت ۱۰ دلار برای هر کدام تهیه نمایید.

شرکت مایکروسافت هم‌چنان به پشتیبانی و گسترش سرویس برگردان جانبی ادامه می‌دهد. بیش از ۴۰۰ بازی در حال حاضر از طریق این سرویس برای کنسول اکس‌باکس وان در دسترس است.

مطلب مشابه ◄  تماشا کنید: تریلر معرفی تروی بیکر در نقش مردی با ماسک طلایی در بازی Death Strading
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر