درآمد حاصل از پوسته صورتی شخصیت مرسی بازی Overwatch به ۱۲.۷ میلیون دلار رسید

توسط میلاد شجری در ۲۱ تیر ۱۳۹۷ , ۱۵:۴۰

شرکت بلیزارد اینترتیمنت اعلام کرد که درآمد حاصل از فروش پوسته صورتی رنگ شخصیت مرسی در بازی Overwatch به ۱۲.۷ میلیون دلار رسیده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت بلیزارد اینترتیمنت (Blizzard Entertainment) در جدیدترین اخبار بازی، اعلام کرد که درآمد کسب شده از کمپین پوسته صورتی شخصیت مرسی در عنوان محبوب تیراندازی Overwatch برای کمک به بنیاد تحقیقات سرطان پستان (Breast Cancer Research Foundation) به ۱۲.۷ میلیون دلار رسیده است. این مبلغ بزرگ‌ترین کمک‌رسانی‌ای است که یک شریک تجاری برای این بنیاد از زمان تاسیس آن در حدود ۲۵ سال پیش توانسته در طول یک سال کسب کند.

در ماه می سال جاری میلادی بود که شرکت بلیزارد اعلام کرد که این پوسته خیریه در داخل بازی در دسترس قرار خواهد گرفت و برای خریداری آن باید مبلغ ۱۴.۹۹ دلار پرداخت شود. در کنار این مورد، همچنین یک پیراهن با طرح شخصیت مرسی صورتی رنگ در فروشگاه لوازم بلیزارد با قیمت ۳۰ دلار در دسترس قرار گرفت. هر دو این آیتم‌ها به صورت محدودی در دسترس بودند و تمامی عواید حاصل از آن‌ها به بنیاد تحقیقات سرطان پستان تعلق گرفت.

در این میان نیز تمامی مبالغ کسب شده از سوی استریم‌ ستاره‌های بازی اورواچ روی سرویس توییچ نیز به عدد ۱۳۰ هزار دلار رسید که به حساب بنیاد مذکور واریز شد. برای جشن گرفتن موفقیت این کمپین، کارگردان بازی آقای جف کاپلان و اعضای تیم اورواچ در یک ارائه ویژه چکی را تحویل بنیاد BCRF دادند. در خبری مرتبط، یک قهرمان جدید به تازگی به لیست شخصیت‌های در رشد بازی اضافه شد؛ Wrecking Ball یک ماشین مکانیکی است که توسط یک همستر بامزه کنترل می‌شود و در واقع از کلاس تانک می‌باشد.

بازی Overwatch هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: