0 نظر

جی. بی. اسموو به جمع بازیگران فیلم Spider-Man: Far From Home پیوست

توسط در4 ماه پیش
 

گزارشی جدید حاکی از آن است که جی. بی. اسموو به جمع بازیگران فیلم Spider-Man: Far From Home پیوسته است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

وبسایت ددلاین در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اعلام کرده است که جی. بی. اسموو بازیگر سریال کمدی Curb Your Enthusiasm به جمع بازیگران دنباله فیلم «مردعنکبوتی: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) شرکت سونی پیکچرز یعنی فیلم «مردعنکبوتی: دور از خانه» (Spider-Man: Far From Home) پیوسته است. جزییات اینکه وی چه نقشی را ایفا خواهد کرد، هنوز مشخص نشده اما ددلاین گزارش می‌دهد که او بازیگر یک نقش کلیدی خواهد بود.

در کنا تام هالند در نقش اصلی یعنی پیتر پارکر/ مردعنکبوتی، جک جیلنهال قرار است که نقش ابرشروری به نام میستریو را در این دنباله ایفا کند و مایکل کیتون نیز برای ایفا نقش دوباره شخصیت والچر بازخواهد گشت؛ این امر ممکن است که تاییدی بر حضور گروه معروف The Sinister Six در فیلم باشد. شرکت مارول همچنین در حال تستگیری از بازیگان زن بیست ساله برای ایفای نقش شخصیت اصلی زن است. مک گارگن ملقب به The Scorpion را نیز برای اولین‌بار در انتهای فیلم اول مشاهده کردیم که توسط مایکل ماندو نقش وی ایفا شد و احتمال می‌رود در فیلم دوم حضور یابد. کریس مک‌کنا و اریک سامرز، نویسندگان فیلم Homecoming، هم‌اکنون روی فیلنامه قسمت دوم کار می‌کنند و جان واتس نیز قرار است که دوباره نقش کارگردان را در این دنباله محصول شرکت‌های سونی و مارول ایفا کند.

فیلم «مردعنکبوتی: دور از خانه» (Spider-Man: Far From Home) برای اکران در تاریخ ۱۴ تیرماه ۹۸ (۵ جولای ۲۰۱۹) برنامه‌ریزی شده است. طبق اعلام رئیس استودیو مارول (Marvel Studios) یعنی کوین فایگی، این دنباله پیتر پارکر را برای یک ماجراجویی اروپایی به خارج از نیویورک و شهر لندن خواهد برد و بازتابی از پیامد‌های دو فیلم «انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) و Avengers 4 به تصویر خواهد کشید. تام هالند در خبری نیز تایید کرد که قسمت سوم فیلم نیز در حال ساخت است.

مطلب مشابه ◄  تاریخ انتشار تریلر جدید فیلم Venom مشخص شد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر