تماشا کنید: صحبت‌های بانجی درباره داستان گسترش‌دهنده Forsaken بازی Destiny 2

توسط میلاد شجری در ۲۱ تیر ۱۳۹۷ , ۱۰:۱۰

اعضای تیم توسعه‌دهنده استودیو بانجی درباره روایت و داستان تاریک بسته گسترش دهنده Forsaken بازی Destiny 2 صحبت می‌کنند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در ماه گذشته میلادی بود که با مشاهده تریلر داستانی بسته‌ گسترش دهنده Forsaken بازی Destiny 2 متوجه شدیم که داستان و روایت این بسته با مرگ شخصیت دوست داشتنی Cayde-6 آغاز خواهد شد. در واقع این نقطه تاریک شروعی بر رویداد‌های بسته جدید خواهد بود و بازیکنان را به راهی برای جهت گرفتن انتقام وی رهنمو خواهد کرد. حال در جدیدترین اخبار بازی، استودیو توسعه‌دهنده بانجی (Bungie) منتشر کرده است که در آن اعضای تیم این استودیو و High Moon Studios درباره داستان Destiny 2: Forsaken  و اینکه چرا اینار به سراغ یک مسیر تیره‌تر رفته‌اند، صحبت می‌کنند.

اریک آزبورن (Eric Osborne) مدیر بازاریابی استودیو بانجی می‌گوید که در ابتدا ممکن است مرگ شخصیت Cayde-6 برای وارد کردن شوک به کاربران صورت گرفته باشد اما در واقع، این موضوع باعث می‌شود تا بازیکنان بیشتر در دنیای بازی فرو بروند و آن را غنی‌تر می‌کند. دیگر اعضای استودیو بانجی اشاره می‌کنند که سهم گسترش دهنده Forsaken کمتر از حالت عادی است و به جای نجات تمام دنیا، شما با یک داستان شخصی طرف هستید و باید انتقام مرگ رفیق از دست رفته خود را بگیرید. در ادامه می‌توانید ویدیو جدید را مشاهده نمایید:

دریافت از وبسایت آپارات

بسته گسترش دهنده Forsaken بازی Destiny 2 در تاریخ ۱۳ شهریور‌ماه ۹۷ (۴ سپتامبر ۲۰۱۸) روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید