تماشا کنید: تیزر تبلیغاتی جدید فیلم The Meg منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۲۱ تیر ۱۳۹۷ , ۱۴:۴۰

شرکت برادران وارنر جدیدترین تیزر تبلیغاتی فیلم The Meg با هنرنمایی جیسون استاتهام را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت برادران وارنر (Warner Bros. Pictures) در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تیزر تبلیغاتی جدید از فیلم The Meg با هنرنمایی جیسون استاتهام منتشر کرد که یکبار دیگر تصاویر جدیدی از کوسه بزرگ داستان بنمایش می‌گذارد. در کنار استاتهام، بازیگرانی چون لی بینگ‌بینگ بازیگر فیلم‌های «تبدیل شوندگان: عصر انقراض» (Transformers: Age of Extinction) و «سرزمین فراموش شده» (Forbidden Kingdom)، کلیف کورتیس بازیگر سریال «ترس از مردگان متحرک» (Fear the Walking Dead)، رین ویلسون بازیگر سریال «اداره» (The Office)، روبی روز بازیگر فیلم «سه ایکس: بازگشت زاندر کیج» (xXx: Return of Xander Cage)، وینستون چاو بازیگر فیلم «پیاده روی» (Skiptrace)، پیج کندی بازیگر سریال «ساعت شلوغی» (Rush Hour)، جسیکا مک‌نیم بازیگر فیلم The Vow، رابرت تیلور بازیگر فیلم «تمرکز» (Focus)، سوفیا شویا کای بازیگر فیلم Somewhere Only We Know و ماسی اوکا در فیلم حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. در ادامه شما می‌توانید این تیزر تبلیغاتی را مشاهده نمایید:

دریافت از وبسایت آپارات

در فیلم The Meg یک شناور زیر آبی که در واقع بخشی از یک برنامه مشاهده زیر آب بین‌المللی است، توسط یک جانور بسیار بزرگ و که گمان می‌رفت نسل آن منقرض شده، مورد حمله قرار می‌گیرد. حالا که دروغ‌های عمیق‌ترین گودال‌های اقیانوس آرام فاش شده و اعضا شناور در داخل گیر کرده‌اند؛ در حالی که زمان در حال سپری شدن است، غریق نجات متخصص اعماق اقیانوس به نام جوناس تیلور (با هنرنمایی جیسون استاتهام) توسط یک اقیانوس شناس چینی خیال پرداز (با هنرنمایی وینستون چاو) برخلاف نظر دخترش سویین (با هنرنمایی لی بینگ‌بینگ)، به خدمت گرفته شده تا اعضای گیر افتاده و در واقع کل اقیانوس را از یک تهیه غیرمنتظره نجات دهد؛ یک کوسه بسیار بزرگ ماقبل تاریخی به نام مگادولون. در این میان، تیلور که با سوییت تشکیل تیم داده، باید با ترس‌هایش مواجه شود و زندگی خود را برای نجات تمامی افرا گیر افتاده به خطر بیاندازد. این امر منجر می‌شود که او یکبار دیگر با یکی از بزرگ‌ترین و قوی‌ترین شکارچیان تاریخ رو در رو شود.

کارگردانی فیلم The Meg برعهده جان ترتلتاب می‌باشد و نویسندگی فیلنامه آن نیز برعهده دین گرگاریس، جان هوبر و اریک هوبر براساس یکی از کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز که بدست استیو آلتن نوشته شده، بوده است. فیلم The Meg برای اکران در تاریخ ۱۹ مردادماه ۹۷ (۱۰ آگوست ۲۰۱۸) برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید