0 نظر

تماشا کنید: تیزر تبلیغاتی جدید فیلم Christopher Robin

توسط در2 ماه پیش
 

شرکت والت دیزنی پیکچرز ساعاتی پیش تیزر تبلیغاتی جدیدی از فیلم Christopher Robin منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت والت دیزنی (Walt Disney Pictures) در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تیزر تبلیغاتی جدیدی از فیلم لایو اکشن موردانتظار Christopher Robin با هنرنمایی ایوان مک گرگور در نقش نسخه بزرگ شده شخصیت کریستوفر رابین منتشر کرد که تصاویر جدیدی را بنمایش می‌گذارد. در این تیزر ما شاهد دیگر شخصیت محبوب یعنی Winnie the Pooh و دیگر دوستان وی هستیم. در این لایو اکشن ماجراجویی، پسر کوچکی که زمانی دوست داشت در ماجراجویی‌های مختلف واقع در Hundred Acre Wood با گروهی از عروسک‌های دوست داشتنی و با روحیه شرکت کند، بزرگ شده و را خود را گم کرده است. حال همچیز به دوستان دوران کودکی او بستگی دارد تا به دنیای ما سفر کرده و کریستوفر کمک کنند تا پسر دوست داشتنی و بازیگوشی که در داخلش قرار دارد را به یاد بیاورد. در ادامه شما می‌توانید تیزر تبلیغاتی جدید را مشاهده نمایید:

دریافت از وبسایت آپارات

در کنار مک گرگور بازیگران دیگری چون هایلی اتول بازیگر سریال‌ «مامور کارتر» (Marvel’s Agent Carter) و فیلم «کاپیتان آمریکا:‌ اولین اونجر» (Captain America: The First Avenger) در نقش همسر کریستوفر به نام اولین، برانتی کارمایکل در نقش دختر کریستوفر به نام مادلین و مارک گتیس در نقش رئیس رابین به نام کیت وینسلو در فیلم حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. گروه صداپیشگان این لایو اکشن را نیز جیم کامینگز در نقش پو، کریس ادود در نقش تیگر، برد گرت در نقش Eeyore، توبی جونز در نقش جغد، نیک محمد در نقش پیگلت، پیتر کاپالدی در نقش خرگوش و سوفی اوکوندو در نقش کانگا تشکیل می‌دهند.

مطلب مشابه ◄  Blizzard در حال تولید نسخه ای جدید از بازی Diablo است

کارگردانی فیلم Christopher Robin برعهده مارک فورستر بوده است و فیلنامه نیز توسط الکس راس پری و آلیسون شرودر نوشته شده است. این لایو اکشن برای اکران در تاریخ ۱۲ مردادماه ۹۷ (۳ آگوست ۲۰۱۸) شده است.

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر