بازی Override: Mech City Brawl برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۲۱ تیر ۱۳۹۷ , ۱۶:۴۵

استودیو «مودوس گیمز» بازی Override: Mech City Brawl را چندی پیش معرفی کرده بود، حال تاریخ انتشار این عنوان برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی اعلام شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Override: Mech City Brawl یک عنوان سه بعدی مبارزه‌ای است و در مجموع ۱۲ شخصیت منحصر به فرد وجود دارد که بازیکن می‌تواند به دلخواه آن‌ها را انتخاب کند. نقشه‌های بازی نیز از بخش‌های مختلف سراسر جهان هم‌چون مصر، ژاپن، مکزیک و سان‌فرانسیسکو است. بعد از نبرد، برای بازیکنان لوازم جدیدی باز خواهد شد که می‌توانند در گاراژ آن‌ها را روی شخصیت خود استفاده کنند.

در ادامه، تصاویری از این عنوان را مشاهده می‌کنید:

این بازی، هم‌چنین دارای حالت‌های مختلفی در بخش چندنفره است و بازیکنان می‌توانند به صورت ۱ به ۱ و ۲ به ۲ شرکت کنند. کسانی که نسبت به تجربه بازی Override: Mech City Brawl علاقه‌مند هستند، می‌توانند در بتای محدود آن که از جمعه، ۱۹ مرداد تا یکشنبه، ۲۱ مرداد برگزار می‌شود، با ثبت‌نام در وب‌سایت رسمی آن، شرکت کنند.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Override: Mech City Brawl برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در تاریخ سه شنبه، ۱۳ آذر عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید