جزئیات جدیدی از سری بازی های Uncharted فاش شد

جزئیات جدیدی از سری بازی‌های Uncharted فاش شد

توسط کسری نیاول در ۲۰ تیر ۱۳۹۷ , ۱۰:۱۰

همچنان پس از گذشت ده سال گفتگو درباره نسخه‌های بازی‌ محبوب Uncharted استودیو ناتی داگ همچنان ادامه دارد. چندی پیش Jonathan Cooper، انیماتور این بازی‌ها در توییتر نکته قابل توجه‌ای از این بازی را افشا کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

او در اکانت خود گفت که نشانگر قرمز در زمانی که دشمنان به شخصیت اصلی حمله می‌کردند نشانگر سلامت بازیکن نبود بلکه این نشانگر میزان شانس را اندازه می‌گرفت. زمانی که دشمنان به Drake حمله می‌کردند، شانس اون نهایتاً تمام شده و با گلوله دشمن از پای درخواهد آمد. کوپر در اکانت توییتر خود این موضوع را اینگونه توصیف کرده است:

چیزی که در کنار تیم یاد گرفتم این بود که Drake هیچ وقت به خاطر گلوله صدمه نمی‌دید. نشانگر قرمز در بازی نشان می‌داد که شانسش در حال تمام شدن است و در نهایت دشمنان یک گلوله زده او را خواهند کشت.

کارگردان نسخه‌های ۱ تا ۳ بازی Uncharted، Amy Hennig ، اعلام کرد که نظر و هدف کمپانی ناتی داگ این بود که بازی‌های Uncharted با روح سری فیلم‌های موفق Indiana Jones همسو باشند. قهرمان‌های اصلی در بسیاری از سری فیلم‌های اکشن،  اغلب تحت شرایط خاص به واسطه هدف‌گیری‌های اشتباه دشمنان نجات پیدا می‌کنند. این نظر ممکن است درست باشد اما در بازی‌های Uncharted دشمنان باهوش‌تر و خطرناک‌ترند و شرایط برای بازیکنان سخت‌تر می‌شود. هنینگ در این رابطه در توییتر خود نوشته است:

درست است! هدف اصلی شرکت همسو شدن با روح و تم سری فیلم‌هایی است که برای ما ارزشمند است.

کوپر بر روی Uncharted ۴ و Uncharted: Lost Legacy کار کرده است و در حال حاضر در حال ساخت انیمیشن‌های بازی The Last of Us: Part II برای کمپانی ناتی داگ است که پیش‌بینی می‌شود فروش بسیار موفقی داشته باشد. بازی Uncharted 4 آخرین نسخه در این سری بازی‌ها است که Nathan Drake شخصیت اصلی آن بود و به احتمال زیاد آخرین نسخه‌ای است که این شرکت قصد ساخت آن را دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید