Fortnite بیش از ۱۲۵ میلیون بازیکننده در سراسر دنیا دارد

توسط مهرداد تقی زاده در ۲۰ تیر ۱۳۹۷ , ۱۱:۴۰

Fortnite بازی شوتر برجسته Epic Games به ارتقا شگفت انگیزی دست یافته، و در حال حاضر بیش از ۱۲۵ میلیون بازیکننده در سراسر جهان دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اخیرا این عنوان روی Nintendo Switch منتشر شده است و همچنان به گسترش جهانی خود ادامه می‌دهد. هنوز هیچ اشاره‌ای توسط Epic Games به شمار بازیکنندگان جدید نشده، و در طول ماه‌ها و شاید سال‌ها رشد خواهد کرد.

در پست وبلاگ Epic Games اعلام شده که این بازی در تمامی پلتفرم‌ها بیش از ۱۲۵ میلیون بازیکننده دارد، که آن را یک جامعه gargantuan در جا‌های مختلف روی کنسول‌ها، تلفن‌های همراه و کامپیوتر می‌آورد.

در کنار آن همچنین Epic Games جزئیاتی در مورد رقابت‌های فصل آینده این بازی برای امسال به اشتراک گذاشت و بعد اعلام کرد که از رویداد‌های سازمان یافته، رویداد‌های آنلاین و مسابقات بزرگ سازمان یافته در سراسر جهان حمایت خواهد کرد. هر کسی می‌تواند شرکت کند و برنده باشد.

Epic همچنین اظهار داشت که مسابقات جام جهانی را برای Fortnite در این پاییز معرفی می‌کند، اولین جام جهانی در Fortnite به طور رسمی در اواخر سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. به طور کلی Epic Games صد میلیون دلار جایزه خواهد داشت که تقسیم می‌شود. مابین رویداد‌ها در درجات مختلف رقابت‌ها در سراسر جهان، و اضافه کردن، خود رقابت‌ها که مرکزیت خواهند داشت در Solos و Duos، همچنین فرصت برای رقابت Squads نیز وجود دارد.

جزییات بیشتر در مورد قوانین مسابقات و سیستم عامل‌ها و برنامه ریزی برای مسابقات در پاییز ۲۰۱۸ توسط Epic Games اعلام خواهد شد.

Fortnite اکنون برای PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC, Mac, iOS, در دسترس می‌باشد و برای Android در این تابستان عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید