تاریخ انتشار بازی Sausage Sports Club مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۲۰ تیر ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۵

بازی Sausage Sports Club عنوانی مبتنی بر فیزیک است که توسط استودیو «لاک‌شات گیمز» توسعه داده می‌شود و سرانجام تاریخ انتشار این عنوان برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی اعلام شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق اطلاعیه سازنده، بازی Sausage Sports Club قرار است در تاریخ پنج شنبه، ۲۸ تیر برای نینتندو سوئیچ، رایانه‌های شخصی و مک عرضه خواهد شد. در همین راستا، پیام منتشر شده سازنده در توئیتر را مشاهده می‌کنیم:

بازی Sausage Sports Club در تاریخ ۲۸ تیر برای نینتندو سوئیچ از طریق فروشگاه نینتندو و رایانه‌های شخصی از طریق شبکه استیم عرضه می‌شود.

گزینه پیش‌خرید هم‌اکنون در دسترس است!

علاوه بر اعلام تاریخ انتشار، سازنده از یک حالت ماجراجویی برای این عنوان رونمایی کرد که می‌توان به صورت تک‌نفره یا مشارکتی (کو-آپ) تجربه کرد. هم‌چنین، بازیSausage Sports Club در بخش چندنفره از هشت بازیکنان پشتیبانی می‌کند.

قابل ذکر است که این عنوان از طریق کمپین کیک‌استارتر معرفی شد و بعد از دریافت هزینه برای توسعه، مراحل ساخت آن شروع شد. در ابتدا، تاریخ انتشار بازی Sausage Sports Club در پاییز ۲۰۱۷ درنظر گرفته شده بود و بعد از آن تاخیر خورد. حال، تا چند وقت دیگر علاقه‌مندان می‌توانند به این بازی دسترسی داشته باشند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: