شورانر سریال The Punisher از فصل‌های سیزده قسمتی می‌گوید

توسط میلاد شجری در ۲۰ تیر ۱۳۹۷ , ۱۸:۲۵

شورانر سریال The Punisher به تازگی صحبت‌هایی درباره دلایل استفاده از فصل‌های سیزده قسمتی به جای ده قسمتی بیان کرده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طرفداران به طور پیوسته در حال انتقاد از سریال‌های ابرقهرمانی شرکت مارول برای شبکه نتفلیکس هستند اما یکی از انتقادات که به طور مکرر تکرار می‌شود به سیزده قسمتی بودن فصل‌های این سریال‌ها اشاره دارد. بسیاری بر این اعتقادند که این موضوع تاثیرات منفی بسیاری روی روند داستانی و روایتش دارد. در این میان، شورانر سریال The Punisher یعنی استیو لایتفوت در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون و مصاحبه کوتاه با وبسایت کولایدر، از دلایل استفاده از فصل‌های سیزده قسمتی و درخواست طرفداران برای کاهش قسمت‌ها و رساندن آن ها به ده عدد صحبت کرده است.

این موضوع بسیار جالب است که طرفداران همیشه به من می‌گویند که آیا آرزو دارید که ده قسمت یا اپیزود داشته باشید؟ من هم در جواب می‌گویم که در این صورت شما با داستان کوتاهی مواجه خواهید شد.

من همیشه می‌خواستم که سریال پانیشر نمایشی آهسته و پیوسته داشته باشد و احساس کردم که مقدار محتوای مناسبی برای سیزده اپیزود داریم. در واقع، شما همیشه باید داستان مناسب و کافی برای این تعداد اپیزود داشته باشید اما من همیشه سریال‌هایی که دارای روندی آهسته و شخصیت محور هستند، خوشم آمده است.

در این میان، شایان به ذکر است که سریال The Punisher با هنرنمایی جان برنتال برای فصل دوم تمدید شده است. بازیگرانی چون جان برنتال در نقش فرانک کسل ملقب به پانیشر، ایبون ماس-بچراک بازیگر فیلم «خانه‌ای کنار دریاچه» (The Lake House) و سریال «دختران» (Girls) در نقش دیوید لیبرمن (میکرو)، دبورا آن ول بازیگر سریال‌های «دردویل» (Marvel’s Daredevil) و «خون حقیقی» (True Blood) در نقش کارن پیج، بن بارنز بازیگر فیلم The Chronicles of Narnia و سریال «دنیای غرب» (Westworld)  در نقش بیلی روسو (جیگساو)، امبر رز روا بازیگر سریال‌های Emerald City و Indian Summers در نقش دایانا مدنی، مایکل ناتانسون بازیگر فیلم «گرگ وال استریت» و سریال The Nick در نقش سام استاین، جیمی ری نیومن در نقش سارا لیبرمن، جیسون آر. مور در نقش کرتیس هویل، دنیل وبر در نقش لوئیس والکوت و پال شولز در نقش راولینز در این سریال حضور دارند.

نظر شما درباره صحبت‌های استیو لایتفوت چیست؟ آیا با سیزده قسمتی بودن سریال‌های ابرقهرمانی شبکه نتفلیکس راضی هستید؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: