Samsung بزرگترین کارخانه تولید اسمارت فون دنیا را در هند راه اندازی کرد

توسط محمد کرماجانی در ۲۰ تیر ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۰

رئیس جمهور کره جنوبی آقای Moon Jae-in در کشور هند حضور دارد و بخشی از حضور ایشان به راه اندازی رسمی بزرگترین کارخانه تولید اسمارت فون دنیا توسط Samsung باز می‌گردد. با دنیای بازی همراه باشید.

این کارخانه در Noida, Uttar Pradesh واقع شده و مساحتی به اندازه ۱۴۱ هزار متر مربع را اشغال کرده است و هدف آن افزایش ۵۰ درصدی تولید دستگاه در کشور هند است. این کارخانه جدید بخشی از برنامه گسترش ۷۰۰ میلیون دلاریست. این کارخانه جایگزین کارخانه قبلی شده است که برای تولید یخچال، تلویزیون و همچنین اسمارت فون از سال ۲۰۰۷، استفاده می‌شده است. قبل از راه اندازی این کارخانه Samsung نزدیک به ۶۷ میلیون دستگاه را در کشور هند تولید می‌کرد که بیشتر آن سهم پایگاهی در Tamil Nadu در جنوب هند بود. اما حالا غول کره‌ای قصد دارد این رقم را به ۱۲۰ میلیون دستگاه افزایش دهد و این هدف را در سه سال آینده به ثمر برساند و به همین جهت نزدیک به ۵۰۰۰ نفر نیروی جدید استخدام خواهد کرد.

سامسونگِ هند در بیانیه خبری خود اعلام کرد که کارخانه تولید بزرگ‌تر به تقاضای در حال رشد برای محصولات Samsung در سراسر هند پاسخ خواهد داد. این شرکت برای زمان طولانی کمپانی صدرنشین در بازار اسمارت فون این کشور بوده است و در حال حاضر نیز در این امر با Xiaomi رقابت می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: