بروزرسانی ماه جولای کنسول ایکس‌باکس وان منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۲۰ تیر ۱۳۹۷ , ۰۸:۴۰

بروزرسانی ماه جولای کنسول ایکس‌باکس وان به تازگی منتشر شده که ویژگی جدیدی چون FastStart، Groups و برادکست وبکم به صورت تمام صفحه روی میکسر را با خود بهمراه دارد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مایکروسافت در جدیدترین اخبار بازی، بروزرسانی ماه جولای کنسول ایکس‌باکس وان را منتشر کرد که شامل تعدادی ویژگی‌های کلیدی که پیش‌تر از آن‌ها صحبت کرده بود، می‌شود. مهمترین این ویژگی‌ها FastStart است که در جریان کنفراس خبری شرکت مایکروسافت در رویداد E3 2018 معرفی شد. از دیگر ویژگی‌ها می‌توان به اضافه شدن Groups که در ماه گذشته میلادی برای کاربران آلفا در دسترس قرار گرفت، اشاره کرد.

ویژگی FastStart از مکانیک‌های یادگیری برای شناسایی فایل‌هایی که ضروری هستند و اولیت‌بندی آن‌ها برای دانلود استفاده می‌کند تا بازیکنان زودتر بتوانند وارد بازی شوند، در حالی که باقی فایل‌های غیر ضروری در حال دانلود هستند. مایکروسافت اعلام کرد که این ویژگی به شما کمک خواهد کرد که دوبرابر سریع‌تر وارد بازی شوید. البته در حال حاضر این ویژگی به تعداد معدودی از عناوین محدود می‌شود. در این میان، هنگامی معرفی این ویژگی فقط برای کاربران Xbox Game Pass بود اما آپدیت اخیر نشان می‌دهد که تمامی کاربران از FastStart برخوردار خواهند بود.

Groups نیز دیگر ویژگی جدید است که همراه این آپدیت به ایکس‌باکس وان اضافه شده است. این به شما کمک خواهد کرد تا تمامی بازی‌ها و برنامه‌های خود را مرتب سازی کنید که در نهایت به شکل گرفتن گروه‌های مختلف نظیر بازی‌های محبوب روی کنسول منجر خواهد شد. شما می‌توانید به شکل‌های مختلف گروه ساخته، نام دلخواه برایشان انتخاب کنید، گروه‌های خود را دوباره مرتب‌سازی کنید و در انتها به صفحه Home انتقال دهید. در این میان، Pin گروهی است که توسط سازندگان به صورت پیش فرض اضافه شده است.

بروزرسانی ماه جولای همچنین شامل قابلیتی می‌شود که شما با فشار دادن دکمه Y روی کنترلر خود در هر جای داشبورد که قرار دارید، به قسمت جست و جو هدایت می‌شوید. بهبو‌د‌ها و ویژگی‌های جدیدی برای سرویس Mixer نیز در نظر گرفته شده است؛ آپدیت جدید به شما اجازه می‌دهد که از ماوس و کیبرد روی رایانه‌های شخصی استفاده کنید، پشتیبانی از لمس چندگانه روی پلتفرم‌های لمسی، برادکست به صورت تمام صفحه و غیره.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: