Koei Tecmo می‌خواهد نسخه آزمایشی از بازی NiOh 2 را منتشر کند

توسط مهرداد تقی زاده در ۲۰ تیر ۱۳۹۷ , ۱۲:۱۰

NiOh 2 به بازیکنندگان این امکان را می‌دهد تا شخصیت‌های خودشان را از جمله جنسیت و نژادش را بسازند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در طول کنفرانس Playstation Live در E3 2018 که در شهر لس آنجلس برگزار می‌شد،  Koei Tecmo اطلاعات بیشتر و جدیدی از بازی NiOh 2 را معرفی کرد. کارگردان بازی Fumihiko Yasuda توضیح داد که هدف از ساخت NiOh 2 ایجاد یک تکامل طبقاتی مناسب از اولین بازی می‌باشد. زمانیکه تیم از نحوه کار روی بازی اول خشنود است، این عنوان تغییر چشمگیری را نخواهید داشت، یکسری چیز‌ها بود که آنها نمی‌توانستند انجام دهند و قصد دارند که نقاط قوت و ضعف NiOh را اصلاح کنند.

به طور خاص، تیم Ninja به خلق بازی‌های اکشن معروف شناخته می‌شود، اما NiOh یک action-RPG می‌باشد، بنابرین برخی از بخش‌های RPG بازی کامل نبوده‌اند و Yasuda-san می‌خواهد آن را بهبود بخشد.

داستان بازی با عنوان اول مرتبط می‌باشد، در آینده چگونگی آن توضیح داده خواهد شد، کسانی که موفق به انجام اولین بازی نشده‌اند هم می‌توانند از نسخه دوم لذت ببرند. اما کسانی که بازی اول را انجام داده‌اند بیشتر از این نسخه لذت می‌برند.

یکی از بزرگترین درخواست‌های طرفداران در نسخه اول این بود که خودشان بتوانند کارکترشان را خلق کنند. به همین دلیل سفارشی سازی شخصیت از جمله نژاد و جنسیت در NiOh 2 امکان پذیر می‌باشد. شخصیت جدید دارای قدرت Youkai می‌باشد و این سیستم عمل را به سطح بعدی می‌رساند.

Yasuda-san قصد دارد مرگ را برای بازیکنان بیشتر رضایت بخش کند، به همین منظور به مانند بازی اول یک نسخه آزمایشی برای این عنوان منتشر می‌شود تا بازخورد بازیکنندگان را ببیند.

در حال حاضر NiOh 2 تنها برای کنسول PS4 تایید شده است و تاریخ انتشارش مشخص نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: