فیلم جدید مردان سیاه‌پوش کریس همسورث تسا تامپسون ریبوت

پروژه‌‌ی ریبوت فیلم مردان سیاه‌پوش به زودی آغاز خواهد شد

توسط تمنا افلاکی در ۲۰ تیر ۱۳۹۷ , ۱۲:۱۰

با وجود اینکه قسمت آخر فیلم مردان سیاه‌پوش در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، ریبوت این فیلم علمی-تخیلی/کمدی در راه است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

ستارگان اصلی فیلم‌های پیشین یعنی ویل اسمیت ( Will Smith ) و تامی لی جونز ( Tommy Lee Jones ) در این ریبوت همراه مجموعه نخواهند بود. بازیگران فیلم جدید مردان سیاه‌پوش با بازیگران فیلم Thor: Ragnarok یکی خواهند بود، ستارگان اصلی این فیلم کریس همسورث ( Chris Hemsworth ) و تسا تامپسون ( Tessa Thompson ) خواهند بود.

کمیل ناجیانی (Kumail Nanjiani ) و ریف اسپال ( Rafe Spall ) نیز به بازیگران این فیلم ملحق می‌شوند. ناجیانی به خاطر بازی در سریال کمدی Silicon Valley از شبکه HBO و فیلم The Big Sick شناخته می‌شود، در حالی که اسپال در فیلم‌های پرومتئوس Prometheus و فیلم ترسناک The Ritual از شبکه Netflix ظاهر شده است. نقش اسپال در این فیلم هنوز مشخص  نشده است اما ناجیانی نقش یک « فرد زمینی و باهوش-کنایه آمیز » را بازی خواهد کرد.

اطلاعاتی از دو نقش اصلی فیلم نیز وجود دارد. کریس همسورث در نقش مامور اچ Agent H در نقش « یک افسر مودب و کمی احمق از MIB » است در حالی که تسا تامپسون نقش Molly را بر عهده دارد «شهروندی که اصرار دارد بیگانه ها وجود دارند و تصمیم دارد به سازمان ملحق شود».

فیلم جدید مردان سیاه‌پوش یک بازسازی از فیلم‌های پیشین نخواهد بود اما در دنیایی که در فیلم‌های قبل وجود داشت اتفاق خواهد افتاد. اف.گری گری ( F. Gary Gray ) به عنوان کارگردان این فیلم انتخاب شده است که فیلم The Fate of the Furious در سال ۲۰۱۷ و Straight Outta Compton را کارگردانی کرده است.

در سال ۲۰۱۶ شایعه شده بود که شرکت سونی به دنبال یک ریبوت از مردان سیاه‌پوش بوده تا با فیلم‌های کمدی Jump Street یک کراس اور بسازد. البته خبرهای اندکی نیز در مورد این پروژه وجود دارد اما مجله خبری Deadline اوایل امسال اعلام کرد که توسعه‌ی این پروژه در استودیو باقی مانده است.

تمام قسمت های مجموعه مردان سیاه‌پوش فروش بسیار خوبی داشته‌اند. با اینکه قسمت سوم به خوبی دو قسمت اول نبود اما در باکس‌آفیس جهانی ۶۲۴ میلیون دلار فروش داشته است. هر سه فیلم، در کل  ۱.۶ میلیارد دلار فروش داشته‌اند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: