0 نظر

تاریخ انتشار نسخه کنسولی بازی Dead Cells اعلام شد

توسط در4 ماه پیش
 

بازی Dead Cells یکی از عناوین خوش‌ساختی است که هم‌اکنون برای کاربران رایانه‌های شخصی از طریق شبکه استیم در دسترس است. این عنوان، هنوز در مرحله دسترسی اولیه بوده ولی سازنده با نزدیک شدن به کامل شدن پروسه ساخت، تاریخ انتشار نسخه کنسولی این عنوان را اعلام کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو «تووین موشن» اعلام کرد نسخه پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ بازی  Dead Cells در تاریخ سه شنبه، ۱۶ مرداد منتشر می‌شود. قیمت این عنوان در خرده‌فروشی‌ها ۲۴.۹۹ است و کسانی که آن را پیش‌خرید کنند از تخفیف ۲۰ درصدی بهره‌مند می‌شوند. نسخه پیش‌خرید برای کنسول سوئیچ نیز از تاریخ شنبه، ۲۷ مرداد در دسترس قرار خواهد گرفت.

در حالی که این بازی به صورت دیجیتالی برای تمام پلتفرم‌ها عرضه می‌شود، نسخه فیزیکی نیز برای پلی‌استیشن ۴ و سوئیچ پیش از این اعلام شده بود که هنوز جزئیات کاملی از آن ارائه نشده است.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Dead Cells هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، سیستم عامل مک و لینوکس از طریق شبکه استیم و به صورت دسترسی اولیه موجود است. نسخه نهایی نیز در تاریخ ۱۶ مرداد برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

مطلب مشابه ◄  شایعه: کنسول کلاسیک نینتندو 64 به زودی معرفی خواهد شد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر