در بازی The Last of Us Part 2 به احساسات بدوی انسانی پرداخته می‌شود

توسط افراسیاب در ۲۰ تیر ۱۳۹۷ , ۱۵:۱۵

خشونت بازی The Last of Us Part 2 که در تریلر آن کاملا مشهود بود، جزئی از تم کلی بازی برای رسیدن به احساسات و کنش‌های بدوی انسانی محسوب می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

تریلر به نمایش درآمده در رویداد E3 با خشونت آغاز نشد، اما بلافاصه تغییر کرد و ما در آن شاهد روی دیگر الی بودیم؛ شخصیت مکمل بازی اول و شخصیت اصلی بازی The Last of Us Part 2. این را می‌دانیم زندگی‌ای که الی در ابتدای تریلر داشته است اکنون از دست رفته و او هر دشمنی را  که سر راه خود ببیند با بی‌رحمی سلاخی می‌کند.

از «نیل دراکمن» نویسنده و کارگردان بازی The Last of Us Part 2 در یک مصاحبه با Buzzfeed پرسیده شد؛ بازیکنان در بازی به چه چیز خواهند رسید. دراکمن در یک مقایسه میان دو بازی توضیح داد:

شما یک جورایی درمورد پیام اصلی و نهایی می‌پرسید که در واقع بازی درمورد چیست، درست است؟ در بازی اول بازی درمورد عشق نامعقول و بی‌قیدوشرط والدین به فرزندانشان بود و چطور آنها حاضرند همه‌چیز را فدای فرزندشان کنند، درست است؟

تمام بازی بر مبنای آن ساخته شده بود. موضوع اصلی این بازی تنفر است، اما بسیار پیچیده‌تر، یک چیز کاملا تازه… من مطمئن هستم شما در زندگی خود در موقعیتی قرار گرفته‌اید که شاهد یک قساوت و بی‌رحمی باشید. مثلا مشاهده کسی که حیوان آزاری می‌کند و چیزهای بدتر که در این موقعیت برای لحظه‌ای ذهن شما به جایی می‌رود و شما می‌خواهید به آن آسیب برسانید. در این بازی تلاش می‌کنیم که چطور به این احساس بدوی دست پیدا کنیم؟ چطور کاری کنیم تا شما این احساس را حس کنید و چطور شما را تحریک به واکنش می‌کند؟ و من بیشتر از این نمی‌توانم بدون اسپویل کل داستان بازی به شما توضیح دهم. اما هرچیزی که ما می‌سازیم و موقعیتی که شخصیت‌ها را در آن قرار می‌دهیم برای رسیدن به آن است.

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ نامشخصی به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: