0 نظر

بازی Rocket League به سرویس Xbox Game Pass اضافه شد

توسط در4 ماه پیش
 

شرکت مایکروسافت از اضافه شدن بازی Rocket League به سرویس Xbox Game Pass خبر داد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو سایانیکس (Psyonix) و شرکت مایکروسافت (Microsoft) در جدیدترین اخبار بازی، اعلام کردند که عنوان Rocket League که تلفیقی از ماشین سواری و ورزش فوتبال است، هم‌اکنون از طریق سرویس Xbox Game Pass در دسترس طرفداران قرار دارد. این خبر در قسمت جدید از برنامه Inside Xbox اعلام شد و بازیکنان کنسول ایکس‌باکس وان که اشتراک سرویس مذکور را در اختیار دارند، می‌توانند به صورت رایگان نسبت به دریافت آن اقدام کنند. بسیاری از بسته‌های الحاقی مختلف بازی نیز شامل تخفیف شده‌اند.

استودیو سایانیکس همچنین اعلام کرد که قابلیت Friends & Parties در تابستان جاری در دسترس قرار خواهد گرفت و به بازیکنان پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ این قابلیت را خواهد داد تا از طریق کراس پلتفرم و اضافه کردن یک‌دیگر به لیست دوستان از طریق ID شخصی به انجام بازی بپردازند. بازیکنان همچنین با استفاده از این ویژگی می‌توانند به ساخت پارتی‌ها پرداخته و با بازیکنان دیگر روی پلتفرم‌های قابل پشتیبانی به انجام بازی به صورت آنلاین بپردازند.

اشتراک سرویس Xbox Game Pass با پرداخت مبلغ ۷.۹۹ پوند به صورت ماهیانه قابل تهیه است و دسترسی به بیش از ۲۰۰ عنوان مختلف از جمله عناوین انحصاری اخیر یعنی Sea of Thieves و State of Decay 2 را در اختیار اعضای خود می گذارد. در ماه جاری میلادی نیز عناوین دیگری چون Warhammer: Vermintide 2، Abzu، Shadow Complex Remastered و Fallout 3 به این سرویس اضافه شدند.

مطلب مشابه ◄  لوت باکس‌ها در ۱۵ کشور اروپایی تحت عنوان قمار در دست بررسی هستند

از طرفی دیگر بازی Rocket League میزبان رویداد سومین سالگرد تولد خود است و محتویات جدیدی را در اختیار بازیکنان خود می گذارد.

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر