اولین تریلر رسمی فصل ششم سریال Orange is the New Black منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۲۰ تیر ۱۳۹۷ , ۱۶:۵۵

شبکه نتفلیکس ساعاتی پیش اولین تریلر رسمی فصل ششم سریال Orange is the New Black را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در تریلر فصل ششم سریال «نارنجی، سیاه جدید است» (Orange is the New Black) با یک دنیای جدید آشنا شوید. در فصل جدید زندانی‌های محبوب و دوست‌داشتنی ما قرار است وارد یک فضا جدید با حداکثر امنیت شوند؛ جایی که زنان لیچفیلد قرار است بیش از هر بار دیگری مورد آزمایش قرار گیرند. در کنار اولین تریلر رسمی، شبکه نتفلیکس در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر و پوستر جدید از فصل آینده این سریال منتشر کرد که در ادامه قابل مشاهده است. شما برای مشاهده تریلر می‌توانید به لینک یوتیوب مراجعه نمایید.

در فصل پنجم سریال Orange is the New Black شاهد این بودیم که شورش شکل گرفته بواسطه مرگ پووسی به سرعت گسترش یافته و زندانیان توانستند کنترل زندان را بر عهده گیرند. اما زمانی که زندانیان طعم قدرت را چشیدند، هرج و مرج در سرتاسر راهرو‌های لیچفیلد به راه افتاد. شورش‌های سه روز در زندان که برای دستیابی به رستگاری، انقلاب و احترامی که شایسته آن‌ها هستند، بر پا شد در نهایت مجنر به تغییر زندگی زندانیان برای همیشه شد. این درگیری برای بعضی به منافع شخصی ختم شد ام برای زندانیان محبوب ما عواقب سنگینی به دنبال داشت؛ آن‌ها را سوار بر اتوبوس و از یک‌دیگر جدا کردند و به زندان‌های جدید فرستادند.

یک هفته بعد از اینکه تیم واکنش اضطراری شورش زندان لیچفیلد را سرنگون کردند، زنان زندانی ما که از یک‌دیگر جدا شدند، وارد یک زندان جدید در فصل ششم سریال Orange is the New Black خواهند شد. حالا تازه وارد‌ها باید شروعی دوباره داشته باشند و به دنبال هدایت قوانین جدید و پایه‌های قدرت باشند؛ البته در این راه توسط دیگر زندانیان و محافظین شکنجه و آزار خواهند دید. دوستی میان زندانیان مورد آزمایش قرار گرفته و اتحاد‌هایی جدید شکل خواهد گرفت؛ بعضی از آن‌ها بواسطه انتخاب و بعضی دیگر تحت شرایط مشخص. در این میان نیز اتهامات جدیدی بواسطه شورش انجام شده، گریبان گیر آنان خواهد شد. حالا باید دید که آیا شخصیت‌های دوست داشتنی ما در مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت یا همچنان دوستی خود را خفظ خواهند کرد تا از این مخمصه نیز نجات یابند.

فصل ششم سریال «نارنجی، سیاه جدید است» (Orange is the New Black) در روز جمعه، ۵ مردادماه ۹۷ (۲۷ جولای ۲۰۱۸) منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید