شخصیت Talim برای عنوان SoulCalibur VI معرفی شد

توسط میلاد شجری در ۱۹ تیر ۱۳۹۷ , ۱۵:۱۰

شرکت باندای نامکو با انتشارت تریلری از شخصیت Talim برای عنوان SoulCalibur VI رونمایی کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت باندای نامکو اینترتیمنت (Bandai Namco Entertainment) در جدیدترین اخبار بازی، از بازگشت شخصیت دیگری به بازی موردانتظار و مبارزه‌ای SoulCalibur VI خبر داد. شخصیت Talim دوباره به این مجموعه بازگشته است. او که آخرین شاهزاده باد می‌باشد، همچنان با تیغه‌های دولبه خود می‌جنگد و بسیار بسیار خوب بنظر می‌رسد. او هچنین چابکی خاصی به لطف قدرت باد از خود نشان می‌دهد. برای آشنایی بیشتر با این شخصیت شما می‌توانید تریلر معرفی وی را از طریق لینک یوتیوب مشاهده نمایید. نکته جالب اینجاست که او در نسخه قبلی بازی یعنی SoulCalibur V وجود نداشت و بازگشت وی در نسخه جدید خبری بسیار خوشی برای طرفداران این مجموعه مبارزه‌ای محسوب می‌شود.

بازی SoulCalibur VI در تاریخ ۲۷ مهرماه ۹۷ (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌هـای رایانه‌هـای شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با شخصیت‌های دیگر می‌توانید ویدیو گیم‌پلی اخیر بازی روی رایانه‌های شخصی، تریلر معرفی شخصیت یوشیمیتزو، تریلر معرفی شخصیت تاکی، تریلر معرفی شخصیت سوفیتیا و گیم‌پلی PSX 2017 بازی را مشاهده نمایید. شایان به ذکر است که شخصیت گرالت اهل ریویا از مجموعه بازی‌های Witcher نیز در این عنوان حضور خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: